נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

Vueling Airlines (וולינג איירליינס)

vueling

להזמנת טיסה באתר החברה »

חברת התעופה Vueling Airlines היא חברת לואו קוסט ספרדית, אשר החלה את דרכה בעולם התעופה בשנת 2004. בסיס האם של החברה הוא בנמל אל פראט שבברצלונה. החברה לא נחשבת לגוף גדול, גם ביחס לחברות הלואו קוסט, אך בשנת 2006 - שנתיים לאחר הקמתה - היא נבחרה לחברת הטיסות הזולות השלישית בטיבה באירופה.

בשנת 2009 התאחדה חברת התעופה Vueling Airlines עם חברת תעופה אחרת מעולם הלואו קוסט, חברת קליקאייר, גם היא חברה ספרדית אשר בסיסה בנמל התעופה שבברצלונה. כך, האיחוד בין השתיים היה טבעי ופשוט למדי. ראשי החברות החליטו להותיר את שם החברה כ-Vueling Airlines.

כיום מפעילה החברה צי של 37 מטוסים, אשר מציעים טיסות לכ-50 יעדים שונים, רובם כמובן ברחבי אירופה, אך חלקם גם בצפון אפריקה (מרקש, מרוקו) וגם במזרח תיכון ובקרבתו. כל מטוסי החברה הם מסוג איירבוס A320.

Vueling Airlines בישראל

נכון להיום מפעילה החברה קו אחד, בין תל אביב לברצלונה. מדובר בשלוש טיסות שבועיות בין שתי ערי הנמל התוססות, אשר מתווספות לכמות גדולה של טיסות ישירות אל בירת קטלונייה, אותן מפעילות החברות אל על, ארקיע ואיבריה.

חשוב לציין כי חברת התעופה Vueling Airlines מציעה שעות המראה קבועות בקו זה, גם מתל אביב וגם מברצלונה: טיסות החברה ממריאות מישראל בשעה חמש לפנות בוקר ומברצלונה בשעה 11 בלילה.

מדיניות צ'ק אין

דלפקי הצ'ק אין בכל הטיסות של החברה נפתחים כשעתיים לפני ההמראה המתוכננת, ונסגרים 40 דקות לפני ההמראה, למעט שלושה יוצאים מן הכלל: בטיסה לשדות התעופה פיומיצ'ינו ברומא וסנט פטרסבורג, הדלפקים ייסגרו 45 דקות לפני ההמראה. בטיסה לתל אביב וממנה, הדלפקים ייסגרו 60 דקות לפני ההמראה. ניתן לבצע את הצ'ק אין גם דרך אתר החברה, מה שמעניק לנוסע כ-20 נקודות זכות מיוחדות, בהן הוא יוכל להשתמש כהנחה במקרה של כבודה במשקל עודף.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות

  • תינוקות בגיל שבועיים עד שנתיים יורשו לטוס במטוסי חברת התעופה Vueling Airlines, במחיר של 24 יורו לכל כיוון
  • לילדים מעל גיל שנתיים לא יוענקו מחירים מיוחדים בטיסות החברה
  • ניתן לבחור את המושב הרצוי במטוס, אך בעלות מסוימת. בחירת מושב רגיל, למשל, תעלה שלושה יורו
  • ניתן לטוס עם חיות מחמד בתא הנוסעים, אך במקרה כזה לא ניתן להזמין מושב או לבצע צ'ק אין מקוון
  • המחיר עבור הטסת חיית מחמד במטוסי חברת התעופה Vueling Airlines הוא 25 יורו לכל כיוון בטיסה פנים ארצית (בתוך ספרד) ו-40 יורו לטיסה בינלאומית