נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

חברות תעופה

מידע מפורט אודות חברות תעופה פופולאריות

חברות ישראליות

חברות סדירות

Transaero (טראנסאארו)

Transaero

להזמנת טיסה באתר החברה »

חברת התעופה הרוסית Transaero הוקמה בשנת 1990. היא פועלת משני שדות תעופה אשר מהווים את בסיסי האם שלה: דומודדובו במוסקבה ופולקובו בסנט פטרסבורג. לחברה צי של 83 מטוסים, כאשר 34 מטוסים חדשים כבר הוזמנו. כיום היא טסה ל-48 יעדים.

טראנסאארו הייתה לחברת התעופה הראשונה ברוסיה שקמה לאחר עשרות שנים, כאשר איירופלוט, החברה הגדולה במדינה, שלטה במשך שנים בשמי רוסיה ללא כל מתחרים. ועדיין, מטוסיה הראשונים של החברה הוחכרו מחברת איירופלוט. מאז הוקמה, רשמה החברה כמה ציוני דרך חשובים בעולם התעופה הרוסי: כנראה בשל סמיכות מועד הקמתה לפירוק ברית המועצות, היא סימלה במובנים רבים את ההתקרבות למערב של מדינות האזור. חברה זו הייתה לראשונה ברוסיה שמשתמשת במטוסים שאינם בייצור מקומי (מטוסי בואינג שנרכשו ב-1993) וב-2011 הייתה לראשונה במזרח אירופה שהזמינה מטוסי איירבוס, המיוצרים באירופה. טראנסאארו אף הייתה לחברה הרוסית הראשונה שהציעה לנוסעיה את שירות מועדון הנוסע המתמיד.

Transaero בישראל

הקשר של החברה לישראל עמוק מאוד. הטיסה הראשונה שביצעה החברה הייתה טיסה לתל אביב, בשנת 1991 ושנתיים מאוחר יותר חנכה את הקו הזה בצורה רשמית. כיום, מציעה טראנסאארו לא פחות משלוש טיסות יומיות אל מוסקבה, לשני שדות התעופה הגדולים שבה: דומודדובו ושרמיטיבו.

מלבד זאת, חתמה באחרונה החברה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת ישראייר הישראלית, בו היא מציעה לנוסעיה של ישראייר טיסות המשך במטוסיה, ליעדים שונים - מקומיים (כלומר, בתוך רוסיה) ובינלאומיים. למעשה, טראנסאארו פתחה בפני הישראלים אפשרויות רבות לטיסות המשך בכל רחבי העולם. כדי להבין עד כמה החברה נגישה וקרובה לתיירים ישראליים, מספיק להיכנס לאתר האינטרנט שלה, אשר מובא בגרסה עברית מלאה, גם אם לא מושלמת (http://www.transaero.co.il).

מדיניות הצ'ק אין של חברת Transaero

ההתייצבות בדלפקי הצ'ק אין של חברת טראנסאארו אפשרית עד 40 דקות לפני מועד ההמראה, אז הם נסגרים ולא ניתן להירשם עוד. אגב, ניתן לבצע צ'ק אין גם בבניין פבלצקי שבמרכז מוסקבה, החל מ-24 שעות לפני הטיסה ועד 25 דקות לפני יציאת הרכבת האחרונה לפני ההמראה עצמה.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות

  • ילדים עד גיל שנתיים יחויבו בכרטיס מוזל, בהתאם ליעד הטיסה. לרוב, בטיסות פנימיות הם יוכלו לטוס ללא תשלום ובטיסות בינלאומיות - בתעריף של 10% ממחיר של כרטיס למבוגר באותה טיסה.
  • ניתן להטיס בעלי חיים - חתולים, כלבים וציפורים - אך רק בתא המטען של המטוס.
  • יוצא מן הכלל: כלב נחייה, שיכול להישאר לצד בעליו בתא הנוסעים.
  • ניתן לשלוח אל תא המטען שני בעלי חיים בוגרים (במשקל של עד 14 ק"ג) או שלושה בעלי חיים עד גיל שישה חודשים.