נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

Niki

Niki

טיסות אל על שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מידע כללי על החברה

חברת התעופה Niki היא חברה אוסטרית, אשר בסיס האם שלה הוא בנמל התעופה וינה שווכאט. זוהי חברה שמוגדרת כחברת לואו קוסט, אשר נוסדה בשנת 2003 על ידי נהג המרוצים ניקי לאודה האוסטרי. לאודה החזיק בניסיון בעולם התעופה עוד לפני הקמת החברה הזו, כאשר הקים שלוש שנים קודם לכן את חברת לאודה אייר. עם זאת, החברה נמכרה לחברת התעופה אוסטריאן איירליינס (Austrian Airlines), שנחשבת לגדולה במדינה - מה שהביא להוצאת לאודה מההנהלה של החברה שהקים.

להזמנת טיסה באתר החברה »

לאחר הקמת חברת התעופה ניקי (אשר התאפשרה כאשר לאודה החליט לרכוש את חברת התעופה ארו לויד אוסטריה) החליטה החברה לשתף פעולה עם חברת הלואו קוסט מהגדולות בעולם כיום, אייר ברלין (Air Berlin). זו הייתה ברית תעופה שנחשבה לראשונה בעולם הלואו קוסט, אליה הצטרפה חברת לואו קוסט נוספת - S7 Airlines מרוסיה.

לאחר זמן לא רב של שיתוף פעולה הפכה ניקי לחברת הבת של אייר ברלין, שמחזיקה נכון להיום 49.9% ממניות החברה.

לחברת ניקי 21 מטוסים נכון להיום (עוד שישה הוזמנו ועתידים להצטרף לצי המטוסים בקרוב) והיא מציעה ללקוחותיה טיסות זולות ל-33 יעדים, בעיקר ברחבי אירופה אך גם במזרח התיכון. היא מעסיקה כ-200 עובדים.

חברת התעופה ניקי בישראל

למעשה, ניקי חדשה יחסית בשמיים הישראליים והחלה את פעילותה השוטפת בנתב"ג רק בחודש פברואר 2012. עם זאת, פתיחת הקו בין נתב"ג לוינה לתחרות (עד לכניסת החברה רק אוסטריאן איירלינס הציעה טיסות ישירות בקו זה) צפויה להוזיל את מחירי הכרטיסים.

ניקי מפעילה נכון להיום שלוש טיסות שבועיות בקו תל אביב-וינה, מה שמעלה את כמות הטיסות המוצעות לנוסע מישראל מידי שבוע ל-17. חשוב לזכור כי גם חברת האם של ניקי, אייר ברלין, מקיימת פעילות ענפה בישראל, כבר משנת 2009.

מדיניות הצ'ק אין של חברת התעופה ניקי

ככלל, זמני הצ'ק אין בטיסות של ניקי נקבעים לפי הטיסה עצמה ונכתבים על כרטיס העלייה למטוס. ניתן לבצע את הצ'ק אין דרך דלפקי הצ'ק אין בשדה התעופה, בעזרת עמדות הצ'ק אין האוטומטיות, בשליחת הודעת MMS (אך רק למי שמשתמש ברשתות הסלולר של אוסטריה או גרמניה) או דרך אתר האינטרנט של החברה.

צ'ק אין מהסוג האחרון, דרך אתר האינטרנט של החברה, חייב להתבצע עד 120 דקות (שעתיים) מרגע העלייה למטוס. בביצוע צ'ק אין בעמדות השירות העצמי, הזמנים זהים לאלו המופעים על כרטיס העלייה למטוס.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות לטיסה עם ניקי

 • ילדים עד גיל שנתיים יטוסו בטיסות הבינלאומיות במחיר של 10% ממחיר מבוגר
 • בטיסות בתוך גרמניה, ילדים עד גיל שנתיים יטוסו בחינם
 • ילדים מעל גיל שנתיים ועד גיל 12 יטוסו במחיר של 67% ממחיר הטיסה למבוגר
 • בטיסות של חברת התעופה ניקי ניתן להזמין ארוחות ברמות כשרות שונות
 • ניתן להטיס חיות בגוף המטוס עצמו, אך רק במתקן סגור ומאובטח בו ישהו לאורך כל אורך הטיסה
 • המתקן חייב להיות במידות של עד 55X40X20 ס"מ ובמשקל של עד שישה ק"ג
 • כלבי נחייה יטוסו בתא הנוסעים ללא תשלום, אך חשוב לציין כבר במהלך הזמנת הכרטיסים כי הם מתלווים לנוסע