נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

מדריכים להזמנת טיסות

לפני הטיסה

מדריכים נוספים

אתר Kayak - השוואת מחירי טיסות ומלונות

האתר הוקם על ידי המייסדים של אתרי התיירות אונליין הגדולים והמובילים בעולם, בניהם expedia, Travelocity ו Orbitz. האתר אינו מתפקד כסוכנות נסיעות, ואת העסקאות שמוצגות באתר, לא תוכלו לרכוש באתר.

Kayak מהווה זירת תיירות מהטובות והמתקדמות בעולם, ומרכז תוצאות חיפוש של טיסות ומלונות ממאות אתרי תיירות בעולם של חברות תעופה, סוכנויות ומלונות. בעצם האתר מאפשר כיום את ההשוואה הטובה ביותר של מחירי טיסות ומלונות.

טיסות באתר Kayak

חיפוש טיסות במנוע חיפוש הטיסות באתר, יקשר אתכם עם אתרי הטיסות הגדולים בעולם ועם אתרי חברות התעופה עצמן הרלוונטיות לחיפוש שבצעתם. זה יאפשר לכם לבצע השוואת מחירי טיסות איכותית ומהירה ביותר. את ההזמנה בפועל לא תוכלו לבצע באתר, אלה תופנו לאתר בו אותר הכרטיס שבחרתם לרכוש.

בצילום מסך הבא ניתן לראות טיסה שאותרה באתר Kyak במחיר 384$ וניתן לרכוש אותה במחיר זה באתר Jet.com:

תוצאות חיפוש טיסות

מלונות באתר Kayak

מלבד ההשוואה עם אתרי הזמנת מלונות הגדולים בעולם, אתר Kayak גם מאפשר הזמנת חדרים אונליין. לאחרונה (אוקטובר 2013) הוטמעה מערכת הזמנת חדרים באתר (עד אז היה ניתן להשוות מחירים בלבד, כאשר את ההזמנה עצמה היה ניתן לבצע רק באתרים בהם אותרו העסקאות), כאשר את התמיכה מספקים Travelocity - סוכנות נסיעות מהגדולות בעולם.

האתר משתף פעולה עם אתר ההזמנות Booking.com ומציג עבור כל מלון מאות ולעתים אלפי חוות דעת מאורחים שבקרו בו.

כלים ייחודיים לאתר

Kayak Explore : כלי שימושי נוח מאד ומהנה, למציאת טיסות עבור תקציב מסוים. http://www.kayak.com/explore/ - היכנסו ללינק, הכניסו את היעד ממנו אתם מעוניינים לטוס והגדירו את התקציב שלכם. במפה יוצגו בפניכם כל היעדים אליהם ניתן לטוס בתקציב שהוגדר, יחד עם המחיר עבור כל יעד.

בצילום מסך הבא ניתן לראות את המנוע בו תגדירו את היעד ממנו אתם טסים, ומימין לו את המפה המציגה את תוצאות החיפוש שלכם:

Kayak Explore Tool

Direct Flights Tool : כלי זה מאפשר הצגת לו"ז הטיסות של כל חברות התעופה הטסות מיעד מסוים לכל יעד אחר ללא עצירת ביניים (טיסות ישירות). כך למשל תוכלו לקבל מידע על כל הטיסות הישירות מת"א למילאן, מיהן חברות התעופה ובאיזה ימים כל אחת מהן טסה. כל שעליכם לעשות הוא להגדיר את יעד המוצא ואת החודש עליו אתם מעוניינים לקבל את המידע.

בצילום מסך הבא ניתן לראות את התוצאות עבור ת"א מילאן לחודש נובמבר 2013 :

Direct Flights Tool

Price Alert : אחד הפרמטרים המשמעותיים ביותר במחיר הטיסה, הוא תזמון ההזמנה. כלי זה יאפשר לכם לבצע מעקב על שינוי במחיר עבור כל טיסה שתבחרו. את השינויים תקבלו בזמן אמת ישירות למייל שלכם, דבר שיתמוך מאד בהחלטה שלכם מתי לרכוש את הכרטיס. חשוב לציין שכלי זה פותח על ידי חברת Yapta ושיתוף פעולה אתם אפשר את הכנסת הכלי לאתר.



תוכן זה נכתב על ידי רביד ניר
Google+