נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

שאלות נפוצות - הזמנת טיסות ב Topfly


איך אתם מצליחים להוריד את מחירי הטיסות עד כדי כך?

מערכת איתור והזמנת הטיסות באתר היא מהמתקדמות בעולם – אנחנו מצליחים למצוא טיסות שלמתחרים פשוט אין!
בנוסף, אנו עושים כל מאמץ על מנת שגולשי האתר יזמינו את כרטיסי הטיסה אונליין, ללא עזרת סוכן טלפוני. בדרך זו נחסכים מאיתנו משאבים רבים המופנים להוזלת כרטיסי הטיסה.

כמה יהיה לי מסובך לאתר את אותן טיסות זולות?

גם אם אין לך כל ניסיון או ידע קודם בהזמנת טיסות באינטרנט, אנחנו מבטיחים לך שאנחנו נגיש לך אותן בכמה קליקים בודדים. כל שעליך לעשות הוא להכניס את יעד הטיסה שלך ואת התאריכים המבוקשים ותוך מספר שניות יוצגו בפניך הטיסות הזולות ביותר לרכישה אונליין.

האם הרכישה באתר מאובטחת?

בהחלט! תהליך הרכישה באתר מאובטח בטכנולוגיה המתקדמת בעולם. מספר כרטיס האשראי שלך לא ישמר בשום שלב בתהליך הרכישה, והסליקה תתבצע ברגע ההזמנה.

מה אם אני בכל זאת מעדיף להעביר את פרטי כרטיס האשראי בטלפון?

אין שום בעיה. מייד לאחר שתקליק על הטיסה בה אתה מעוניין, יתאפשר לך להזמין את כרטיס הטיסה ללא השארת פרטי כרטיס האשראי – סוכן טלפוני שלנו יחזור אליך ויחייב את כרטיס האשראי בשיחת טלפון.
חשוב לציין כי במקרה זה, כרטיס הטיסה ישמר עבורך 24 שעות ממועד ההזמנה.

האם הזמנת הטיסות היא באישור מיידי?

הזמנת הטיסות הסדירות היא באישור מיידי. עם סיום ההזמנה (במידה ובחרת להשלים את הרכישה באתר ולא באמצעות סוכן טלפוני) ישלחו אליך תוך מספר שניות כרטיסי הטיסה ישירות למייל.
בטיסות צ'רטר רוב הטיסות הינן באישור מידי ותתקבל הודעה במייל כי טיסתך מאושרת במידה והטיסה אינה מאושרת סוכן טלפוני יחזור אליך בשעות פעילות החברה.

מה בדבר שירות לקוחות?

מאחורי אתר Topfly עובד בחריצות צוות סוכנים ושירות לקוחות מיומן וותיק. בכל בעיה או שאלה תקבלו מענה אדיב, מהיר ומקצועי - למידע נוסף על שירות הלקוחות שלנו.

ומה אם אני צריך עזרה בהזמנה אונליין?

באמצעות שירות הצ'ט אונליין שבאתר, תוכל להיעזר במקצוענים אמיתיים, אשר ילוו אותך במסירות עד סיום ההזמנה. אנחנו עושים מאמצים גדולים להיות זמינים כמעט בכל שעות היום, אולם לעתים לחץ הפניות גדול מדי ותתבקש להשאיר הודעה בתיבת הצ'ט – תענה במהירות האפשרית!

end faq