נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

חברות התעופה

מידע מפורט אודות חברות תעופה פופולאריות

חברות תעופה ישראליות

חברות סדירות

אל על

טיסות אל על שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מידע כללי על החברה

חברת התעופה הישראלית אל על היא חברת התעופה הגדולה ביותר בארץ, הן מבחינת צי המטוסים שלה והן מבחינת מספר היעדים אליהם היא טסה. בממדים עולמיים מדובר בחברה קטנה עד בינונית, אך אל על נחשבת לחברה טובה אשר מציבה סטנדרטים מחמירים בכל הקשור לבטיחות, בעיקר.

להזמנת טיסה באתר החברה »

שנת הקמתה הרשמית של אל על היא 1949 אם כי ב-1948 כבר ביצעה טיסה ראשונה, טיסה היסטורית מז'נבה, שווייץ, בה נכח נשיאה הראשון של מדינת ישראל, חיים ויצמן. מאז, הייתה אל על גורם פעיל כמעט לאורך כל שלבי התפתחותה של המדינה, עד להפרטתה בשנות האלפיים. אל על השתתפה בהבאת עולים מתימן, איראן, הודו ואתיופיה (באחת הטיסות מאדיס אבבה שברה שיא נוסעים בטיסה אחת - 1,078 עולים בסה"כ) ואף הקצתה חלק ממטוסיה למלחמות ישראל השונות.

אך גם בהיבט העולמי היו לחברה כמה הישגים: בשנת 1957 שברה שיא עולמי בטיסה רצופה - בקו שבין נתב"ג (שאז עוד נקרא שדה התעופה בלוד) לניו יורק וב-1961 שברה שיא דומה, כאשר ביצעה את הטיסה המסחרית הרצופה הממושכת ביותר, שנמשכה תשע שעות ו-33 דקות, למשך יותר מ-5,700 מייל.

עד לתחילת שנות האלפיים, חברת על אל הייתה החברה הלאומית של ישראל. ב-2003 החלו התהליכים להפרטתה, כאשר מניותיה הוצעו לציבור. בשנת 2005 חברת כנפיים הפכה לזו אשר מחזיקה ברוב מניות החברה ושליטתה של המדינה במניות החברה ירדה מרף 50 האחוז, מה שהפך אותה בהמשך לחברה פרטית באופן רשמי. כיום, טסה החברה ל-45 יעדים באירופה, אסיה, אפריקה ואמריקה. כמו כן, היא מפעילה גם טיסות פנים ארציות בין נתב"ג לשדה התעופה של אילת. לחברה גם חברה בת, סאנדור, אשר מפעילה בעיקר טיסות שכר.

מדיניות הצ'ק אין של חברת התעופה אל על

אל על ממליצה לנוסעיה להגיע אל דלפקי הצ'ק אין שלוש שעות לפני מועד ההמראה. היא מאפשרת לבצע גם צ'ק אין בעמדות הבידוק העצמי הפזורות ברחבי נמל התעופה בן גוריון וכן בצורה מקוונת, בעזרת שירות אקספרס צ'ק אין, שעומד לרשות הנוסעים החל ב-24 שעות לפני ההמראה ועד שלוש שעות לפניה.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות בטיסה עם אל על

 • בטיסות אל על לאילת שירות האקספרס צ'ק אין נפתח 20 שעות לפני הטיסה ונסגר שלוש שעות לפניה.
 • ניתן לשלוח אל תא המטען גם מזוודה אחת עבור תינוק עד גיל שנתיים, במשקל של עד 10 ק"ג.
 • בנוסף, ניתן להגיע, ממש עד לפתח המטוס, עם עגלה אשר ניתן לקיפול. זו תישלח לפני העלייה למטוס אל תא המטען גם כן.
 • אל על מעמידה לרשות נוסעים בעלי מוגבלויות את כל התנאים הדרושים להם על המטוס. יש לעדכן את אנשי החברה בעת ההזמנה על נוסע בעל מוגבלות כלשהי.
 • אל על מספקת מושבים ייעודיים לתינוקות עד גיל תשעה חודשים, בהזמנה מראש.
 • ניתן להטיס במטוסי החברה חתולים, כלבים וציפורים אקזוטיות.
 • משקל חיית המחמד כולל הכלוב לא יעלה על שמונה ק"ג ומידות הכלוב: עד 21X40X40.