נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

איזי ג'ט (easyjet)

אתר Topfly הוא מהאתרים היחידים בישראל המאפשרים הזמנת טיסות איזי ג'ט ישירות מהאתר! טיסות איזי ג'ט תופענה לצד טיסות כל חברות התעופה התואמות את החיפוש שביצעתם במנוע החיפוש שבאתר.

טיסות איזיג'ט שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

חברת איזי ג'ט היא חברת לואו קוסט, אשר למעשה פרצה את הדרך לשאר החברות בתחום זה. החברה הוקמה כבר ב-1995 באנגליה והחלה להעניק את שירותיה בקו שבין שדה התעופה לוטון באנגליה (שנחשב עד היום לבסיס האם הראשי של החברה) לבין אדינברו וגלאזגו, שתי ערים גדולות בסקוטלנד, השכנה הצפונית. אט אט, החלה החברה להעניק את שירות הלואו קוסט ליעדים נוספים ברחבי העולם, גם מחוץ לאירופה. הצמיחה של החברה כמעט ולא נעצרה, עד כדי כך שכיום היא נחשבת לחברת התעופה הרביעית בגודלה בעולם, אשר מחזיקה צי של יותר מ-180 מטוסים וטסה ל-28 מדינות שונות. כמות הנוסעים במטוסי איזי ג'ט מגיעה ליותר מ-40 מיליון בשנה.

להזמנת טיסה באתר החברה »

איזי ג'ט בישראל

למרות הוותק של החברה, היא נכנסה לפעילות בארץ רק בשנת 2009. תחילה, הציעה החברה טיסות בקו תל אביב-לונדון ומאוחר יותר הוסיפה שני קווים חדשים לשווייץ: תל אביב-ז'נבה ותל אביב-באזל. בסתיו 2012 תתרחב פעילות החברה בישראל עוד יותר, עם הפעלת קו חדש נוסף לאנגליה, בקו תל אביב-מנצ'סטר. הקו הזה אמור להתחיל לפעול ב-1 בנובמבר.

איזי ג'ט מציעה לישראלים מחירים נמוכים בהרבה יחסית לחברות הרגילות המפעילות טיסות באותם קווים, עד לרמה של 50% הנחה ולעתים גם יותר. כך לדוגמה, הטיסה מתל אביב למנצ'סטר אמורה לעלות 38 יורו בלבד. לא פלא, אם כן, שהחברה מציגה עד היום נתונים מרשימים של כחצי מיליון נוסעים בטיסותיה מישראל, במהלך תקופה הקצרה שבה היא פועלת כאן.

נכון להיום, מפעילה EasyJet שבע טיסות ללונדון בשבוע, וארבע שבועיות לבאזל ולז'נבה. הקו למנצ'סטר אמור להפעיל, לפחות בשלב ראשון, שתי טיסות שבועיות, בשני וחמישי. אגב, מועדי הטיסות לרוב נוחים מאוד ונקבעים לשעות הצהרים או לשעות הערב המוקדמות, כך שאין צורך בדרך כלל לוותר על שעות שינה למען הטיסה.

מדיניות צ'ק אין

כיאה לחברת הלואו קוסט הראשונה מסוגה בעולם, חברת איזי ג'ט מעודדת את הקונים להשתמש אך ורק באינטרנט להזמנת טיסות. בהתאם, היא מאפשרת לבצע גם את הצ'ק אין באמצעות הרשת, ולחסוך זמן רב בדרך למטוס. הצ'ק אין המקוון מאפשר לכם להגיע ישירות אל עמדות הבידוק הביטחוני, מבלי לעצור בדלפקי החברה. את המזוודות אשר נשלחות לבטן המטוס, אם יש כאלו, אפשר למסור בדלפק היעד, במהירות ובזריזות, מעט לפני הפגישה עם אנשי הביטחון. את הצ'ק אין המקוון ניתן לבצע דרך האתר של החברה כבר 30 יום לפני מועד הטיסה.

מי שיעדיף לבצע את הצ'ק אין בשדה התעופה, או שאינו יכול לעשות זאת בצורה מקוונת, יוכל לגשת לדלפקי החברה כבר שעתיים לפני העלייה למטוס. דלפקי הצ'ק אין ייסגרו כ-40 דקות לפני ההמראה, כך שמומלץ לנצל את כל השעתיים לטובת צ'ק אין רגוע ומסודר.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

פרטים חשובים נוספים לקראת הטיסה

  • כרטיסים לתינוקות מתחת לגיל שנתיים עולים מחיר קבוע של 21 לירות שטרלינג, כאשר הם ישובים בחיקו של אדם מבוגר
  • אין הנחות בכרטיסי טיסה לילדים מעל גיל שנתיים
  • ההנחיות לגבי ציוד התינוקות זהות להנחיות הכבודה הכלליות
  • סדר הישיבה בטיסה הוא כסדר העלייה למטוס ולא ניתן לקבוע אותו מראש. עם זאת, נוסעים אשר זקוקים לעזרה מיוחדת כמו נכים או נוסעים עם ילדים קטנים יורשו בדרך כלל לעלות למטוס קודם ליתר הנוסעים
  • לא ניתן להעלות למטוס חיות מחמד, למעט כלבי נחייה
  • כל שירות נוסף, מעבר לטיסה עצמה, יינתן בתשלום בלבד

טיסה נעימה!