נא לשים לב!

יש לבחור:

 • יעד יציאה
 • יעד הגעה
 • תאריך יציאה
 • תאריך חזרה

חברות תעופה

מידע מפורט אודות חברות תעופה פופולאריות

חברות תעופה ישראליות

חברות סדירות

Delta Airlines (דלתא איירליינס)

Delta

טיסות Delta Airlines שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מידע כללי על החברה

חברת התעופה דלתא איירליינס האמריקאית (Delta Airlines) היא כיום החברה הגדולה בעולם, מבחינת גודל צי המטוסים שברשותה. החברה מחזיקה ברשותה 753 מטוסים והזמינה באחרונה עוד 29 יחידות, אשר אמורות להיכנס לשירות בקרוב. בשנת 2012 הטיסה יותר מ-110 מיליון נוסעים במטוסיה.

להזמנת טיסה באתר החברה »

דלתא, אשר מציעה טיסות ל-375 יעדים שונים ברחבי העולם, היא החברה האמריקאית היחידה שמפעילה, נכון להיום, טיסות ישירות לאפריקה. מלבד אפריקה, היא טסה גם ליעדים באמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואסיה.

החברה, כמו חברות תעופה רבות, ידעה משבר לא קטן לאחר פיגוע התאומים בניו יורק, ארה"ב, ב-2001. המשבר פגע בה בצורה קשה, עד שהכריזה על פשיטת רגל ב-2005. אט אט, הצליחה החברה להשתקם וב-2007 הוכרז רשמית כי היא לא נחשבת עוד כפושטת רגל. לקראת סוף שנת 2008 הכריזה Delta על מיזוג עם חברת נורת'ווסט איירליינס ובכל הפכה רשמית, באותה שנה, לחברת התעופה הגדולה בעולם.

חברת דלתא בישראל

ממש כמו מצבה הכלכלי, כך גם 'יחסיה' של חברת דלתא עם שוק התעופה הישראלי ידעו עליות ומורדות רבות. בשנת 1991 היא החלה לפעול בישראל, אך ב-2001, בעקבות המצב הביטחוני הקשה ששרר בארץ, הפסיקה לפעול בישראל ובמקום זאת, חתמה על הסכם שותפות קוד עם אל על הישראלית.

בשנת 2006 החליטה החברה לחזור לפעול בעצמה בישראל, אז חנכה קו תעופה ישיר חדש בין תל אביב לאטלנטה. מאוחר יותר חידשה גם את קו התעופה בין תל אביב לניו יורק. אבל כאן לא הסתיימה הסאגה: דלתא הפחיתה את מספר הטיסות השבועיות לאטלנטה משבע לארבע בלבד, אך ב-2010 חידשה שוב את פעילותה בקו זה כפי שהייתה ואף החלה להפעיל בקו תל אביב-ניו יורק מטוסים גדולים יותר. נכון להיום, היא מציעה טיסות יומיות וישירות הן לאטלנטה והן לניו יורק.

מדיניות הצ'ק אין של חברת דלתא

בטיסות פנימיות, ממליצה חברת דלתא להגיע אל דלפקי הצ'ק אין לפחות 75 דקות לפני ההמראה; בטיסות בינלאומיות, מומלץ להגיע כבר שלוש שעות לפני מועד ההמראה. דלתא מאפשרות ללקוחותיה לבצע צ'ק אין גם דרך אתר האינטרנט שלה, באמצעות האפליקציה לסמארטפונים ובעמדות הצ'ק אין האישיות בשדה התעופה.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות לטיסה עם דלתא

 • תיק יד שלא ייכנס לתאים שמעל לראשי הנוסעים, יחויב בתשלום ויישלח אל תא המטען באופן מיידי.
 • נוסעים במחלקת התיירים לא יכולים לבחור את המושב המתאים להם מראש
 • שינויים בפרטי הטיסה עשויים לגרור תשלום נוסף
 • בטיסות פנים, תינוקות מתחת לגיל שנתיים אשר ישבו בחיק אדם מבוגר לא יחויבו בתשלום כלשהו
 • כל נוסע מעל גיל שנתיים יחויב בכרטיס (גם אם ימלאו לו שנתיים במהלך הטיול, אגב). ביעדים מסוימים יוצעו הנחות מסוימות לילדים. יש לברר זאת בעת ההזמנה
 • ייתכנו הנחות לגמלאים. יש לברר זאת בעת ההזמנה
 • ישנן הנחיות מיוחדות להטסת בעלי חיים במטוסי דלתא. אפשר לקבל על כך מידע בעמוד הזה (מתוך אתר האינטרנט של החברה).