נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

חברות תעופה

מידע מפורט אודות חברות תעופה פופולאריות

חברות ישראליות

חברות סדירות

אוזבקיסטן איירליינס (Uzbekistan Airlines)

טיסות Uzbekistan Airlines שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מידע כללי על החברה

חברת התעופה הלאומית של אוזבקיסטן, Uzbekistan Airways, מפעילה טיסות סדירות ליותר מ-50 יעדים ברחבי העולם, נכון להיום. היא מציעה טיסות למזרח הרחוק, אל מדינות חבר העמים לשעבר ואפילו לניו יורק, ארה"ב.

החברה הוקמה ב-1992, בעקבות עצמאותה של אוזבקיסטן ב-1991. אין לה כמות אדירה של מטוסים – הצי שלה כולל נכון להיום 19 מטוסים בלבד – אך רובם חדשים יחסית ונוחים, אשר מתאימים גם לטיסות ארוכות מאוד.

אוזבקיסטן איירליינס מפעילה טיסות עם עצירת ביניים בבירת המדינה, טשקנט, ומשם ממשיכה אל שלל היעדים שהיא מציעה ללקוחותיה. בהתאם, החברה נודעה מאז תחילת פעילותה כחברה זולה יחסית, שמציעה שירות טוב וטיסה בסטנדרטים גבוהים.

להזמנת טיסה באתר החברה »

אוזבקיסטן איירליינס בישראל

חברת אוזבקיסטן איירליינס מפעילה נכון להיום שלוש טיסות שבועיות בקו תל אביב-טשקנט, אשר ניתן מהן להמשיך אל מגוון יעדים ברחבי העולם. בעבור התיירים הישראלים, זוהי אופציה נפלאה למצוא כרטיס טיסה זול בדרך למזרח הרחוק.

החברה מציעה שילוב מצוין עבור לקוחותיה הישראלים: מצד אחד, כאמור, טיסות זולות שיכולות להביא לחיסכון של מאות דולרים, ומצד שני – סטנדרטים גבוהים של אבטחה וביטחון. החברה מאושרת על ידי משרד הביטחון ונחשבת לכזו אשר מקפידה על בדיקות קפדניות לפני העלייה למטוס.

מה שהופך את החברה לבטוחה עוד יותר בעיני ישראלים רבים, היא העבודה שמטוסי אוזבקיסטן איירליינס מקפידים על נתיב תעופה שאינו חוצה את שמי המדינות הערביות שנמצאות סביב ישראל. נתיב זה נחשב לאחד הבטוחים ביותר בקרב החברות הזרות, בייחוד אלו אשר מציעות טיסות למזרח הרחוק.

מדיניות צ'ק אין

החברה ממליצה להגיע אל דלפקי הצ'ק אין שלה עם פתיחתם, כשעתיים לפני העלייה למטוס. בכל מקרה, הדלפקים ייסגרו כ-40 דקות לפני ההמראה המתוכננת. בניגוד לחברות תעופה רבות כיום, אוזבקיסטן איירליינס לא מציעה אפשרות לצ'ק אין מקוון דרך אתר האינטרנט שלה.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות לטיסה עם אוזבקיסטן איירליינס

  • תינוקות עד גיל שנתיים יוכלו לטוס במחיר של 10% ממחיר הכרטיס למבוגר
  • ילדים בני שנתיים עד 12 יזכו להנחה של 25-50%, תלוי ביעד הטיסה ובמחיר
  • ניתן לטוס עם חיות מחמד (כולל ציפורים) במשקל כולל, יחד עם הכלוב או המלונה, שלא עולה על שמונה ק"ג – אחרת יש לשלח אותם במתקן של החברה
  • כל חריגה במשקל תחויב בהתאם למדיניות המטען הכללית של אוזבקיסטן איירליינס