נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

TUIfly

Tuifly

להזמנת טיסה באתר החברה »

חברת TUIfly היא חברה שהוקמה ב-2007 כתוצאה ממיזוג של שתי חברות תעופה - Hapag-Lloyd Express ו-Hapagfly. זוהי חברה אשר מפעילה טיסות צ'רטר (שכר) וטיסות לואו קוסט ל-36 יעדים שונים, ומחזיקה בצי של 39 מטוסים.

TUIfly היא חברת התעופה השלישית בגודלה בגרמניה אחרי לופטהנזה ו-Air Berlin, ונחשבת לאחת החברות הגדולות בתחום טיסות הצ'רטר והלואו קוסט. החברה ידועה במטוסים הצבעוניים שלה, בצבעי צהוב בוהק או תכלת.

בסיס האם של החברה הוא בעיר האנובר הגרמנית, ומשם היא מבצעת טיסות למקומות רבים בעולם, למעט אמריקה והמזרח הרחוק. למעשה, החברה פעילה במיוחד באירופה, ומציעה באזור זה מחירים נמוכים מאוד, כולל לעתים מבצעי 1+1 על כרטיסי טיסה ליעדים פופולאריים שונים ברחבי היבשת.

בקיץ 2012 החלה החברה להציע טיסות במחלקת הפרימיום שלה (Premium Economy), אשר בה ניתן ליהנות משירות מלא, מרחב גדול יותר בין מושב למושב ועוד ועוד בונוסים, מהם לא ניתן ליהנות בדרך כלל בטיסות שכר או לואו קוסט ממוצעות.

TUIfly בישראל

החברה מפעילה שלל טיסות צ'רטר בישראל ואליה. כך למשל, תוכלו למצוא באתר החברה טיסות רבות מערים מרכזיות בגרמניה (ברלין, מינכן, דרזדן, דיסלדורף וכדומה) ואף מוינה, בירת אוסטריה השכנה.

החברה מציעה טיסות שכר לנתב"ג גם באופן קבוע (בהתאם לעונה): שלוש טיסות שבועיות מנמל התעופה פרנץ יוזף שטראוס במינכן, טיסה שבועית אחת בין שדה התעופה קלן/בון ועוד טיסה שבועית מנמל התעופה של שטוטגרט. חשוב לציין כי אלו טיסות שכר בלבד ותלויות עונה, כך שיש לברר את הזמנים המדויקים שלהן.

מדיניות הצ'ק אין של TUIfly

דלפקי הצ'ק אין של החברה בנתב"ג נפתחים כשעתיים לפני הטיסה עצמה, ונסגרים לאחר כשעה. שימו לב שמדובר בנתון ייחודי לישראל, משום שברוב היעדים דלפקי הצ'ק אין של החברה נסגרים 45 דקות לפני העלייה למטוס.

שימו לב שבשדות התעופה בגרמניה מאפשרת החברה לבצע צ'ק אין מראש, ערב לפני הטיסה. התנאים הם כאלו: הטיסה עצמה צריכה לצאת עד השעה 12 בצהריים ביום שלאחר מכן, והתשלום על שירות זה הוא חמישה יורו לכל נוסע מגיל 12 ומעלה. TUIfly מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון דרך האתר שלה, מ-30 שעות לפני העלייה למטוס ועד שעה לפני מועד ההמראה.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות לטיסה עם TUIfly

  • ניתן להזמין מושבים בטיסה מראש, עד 48 שעות לפני ההמראה, במחיר של עשרה יורו לכל מושב. ישנה אפשרות להזמנת מושב גדול במיוחד, אשר תעלה 25 יורו
  • תינוקות עד גיל שנתיים יוכלו לטוס בחיקו של אדם מבוגר, במחירים קבועים שנעים בין 15 ל-50 יורו, תלוי ביעד ובאורך הטיסה
  • ניתן להושיב את התינוק בכיסא מיוחד במושבים ייעודיים בשורה הראשונה של המטוס, אך יש להזמין מקום זה מראש
  • ילדים בגיל שנתיים עד 11 יזכו להנחה של 25% במחיר הכרטיס
  • חיות עד משקל של שישה ק"ג אשר מוחזקות בכלוב או מנשא במידות של עד 55X40X20 יורשו לעלות אל המטוס עצמו. אחרת, הן יישלחו אל בטן המטוס
  • הטסת חיות במטוסי TUIfly תעלה 40 או 46.7 יורו עבור העלאתן אל המטוס, ו-60 או 71.40 יורו עבור שליחתן אל בטן המטוס. המחירים משתנים לפי אורך הטיסה