נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

חברות תעופה

מידע מפורט אודות חברות תעופה פופולאריות

חברות ישראליות

חברות סדירות

Lufthansa (לופטהנזה)

טיסות לופטהנזה שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מידע כללי על החברה

לופטהנזה היא חברת התעופה מהחשובות והגדולות בעולם, שמחזיקה נכון להיום צי של כ-400 מטוסים מסוגים שונים. החברה נוסדה ב-1926 אך חדלה לתפקד במלחמת העולם השנייה. לאחר סיום המלחמה היא הוקמה מחדש, כאשר על ראשה תפקיד חשוב ביותר: לשמש כחברת התעופה הרשמית של מערב גרמניה.

להזמנת טיסה באתר החברה »

עד לאיחוד גרמניה ב-1990 החברה לא הורשתה לטוס לברלין שבמזרח גרמניה, אך לאחר האיחוד היא הפכה לחברת התעופה הרשמית של המדינה, תואר בו היא מחזיקה עד היום. זוהי חברת התעופה הגדולה ביותר בגרמניה כיום.

לופטהנזה מציעה טיסות לכל רחבי הועלם, כאשר בסיסי האם שלה נמצאים בקלן ובשדה התעופה של פרנקפורט. בנוסף, יש לחברה 12 חברות בנות, באירופה ובארצות הברית, כאשר הידועות שבהן הן סוויס (Swiss) השוויצרית ובראסלס איירליינס (Brussels Airlines) הבלגית. החברה הגרמנית זכתה ב-2008 ו-2009 בתואר חברת התעופה הטובה ביותר באירופה.

לופטהנזה בישראל

לופטהנזה החלה את פעילותה בישראל כבר ב-1968, ולמעשה חגגה ממש לא מזמן 40 שנות פעילות במדינה. כיום, לופטהנזה היא חברת התעופה הזרה הגדולה ביותר בישראל, והיא מציעה שלל טיסות מנמל התעופה בן גוריון.

הקווים הישירים של החברה מישראל מגיעים ליעדים בגרמניה בלבד: מינכן, פרנקפורט, ברלין, האנובר, קלן ודיסלדורף. עם זאת, מציעה החברה טיסות לכל העולם מישראל, אשר כוללות עצירת ביניים באותם יעדים. בשנת 2012, עם השלמת שדה התעופה החדש בברלין (שייקרא ברלין ברנדנבורג על שם ווילי ברנדט), מתכננת החברה לבצע שתי טיסות ישירות בשבוע לברלין.

גם חברות הבת של לופטהנזה מקיימות פעילות אווירית בישראל. סוויס, לדוגמא, מפעילה שתי טיסות יומיות בקו התעופה תל אביב-ציריך; בראסלס איירלינס מקיימת שמונה טיסות מידי שבוע מתל אביב לבריסל.

בנוסף לכל אלו, גם חברת לופטהנזה קארגו נכנסה באחרונה לפעילות מאסיבית בישראל. חברת הבת של לופטהנזה מפעילה מעל 15 טיסות מטען שבועיות לגרמניה ובאחרונה חתמה על שיתוף פעולה שיווקי עם חברת ק.א.ל הישראלית.

מדיניות צ'ק אין

לופטהנזה מנהיגה מדיניות צ'ק אין שונה לכל סוג טיסה, על פי היעד, משך הטיסה וסוג המטוס. באופן כללי, דלפקי הצ'ק אין נפתחים בין 90 ל-120 דקות לפני הטיסה, אך כדי לדעת בוודאות את זמני הצ'ק אין, מומלץ להיכנס לאתר של החברה ולהתעדכן בו בהנחיות המפורשות. תוכלו לעשות זאת בלחיצה על הקישור הזה.

ניתן כמובן לבצע באתר גם צ'ק אין מקוון, ולחסוך את ההמתנה בדלפקי הצ'ק אין של החברה בשדה התעופה.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

הנחיות מיוחדות לטיסה עם לופטהנזה

  • ניתן לקבוע מיקום ספציפי בטיסה מראש, אך יש לעשות זאת עד 24 שעות לפני זמן ההמראה המתוכנן
  • תינוקות מתחת לגיל שנתיים יוכלו לשבת בחיק אדם מבוגר ללא תשלום נוסף. ישנן גם הנחות לילדים, אך הן תלויות בסוג ואופי הטיסה
  • ניתן להעלות למטוס עצמו אך ורק כלבים וחתולים. חיות אחרות ייאלצו לשהות בתא מיוחד בבטן המטוס, אשר כולל בקרת אקלים מתקדמת
  • המשקל המקסימלי המותר של חיית המחמד והמנשא הוא כשמונה ק"ג. בנוסף, חשוב לדעת שמספר חיות המחמד בכל טיסה מוגבל
  • העלות של 'כרטיס טיסה' עבור חיית המחמד היא בין 40 ל-400 דולרים, כאשר גם כאן המחיר משתנה על פי סוג הטיסה
  • אדם אשר זקוק לכלב נחייה לא ישלם כל תשלום נוסף