נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

חברות Low-Cost

Air berlin (אייר ברלין)

AirBerlin
מעדיף להזמין באתר החברה »

טיסות Air Berlin שנמצאו על ידי גולשים באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מידע כללי על החברה

Air Berlin היא חברה גרמנית שהוקמה בשנת 1978 בארצות הברית, בשל הגבלות שונות שחלו באותה תקופה על חברות תעופה, במסגרת חלוקתה של גרמניה. הטיסות הראשונות של החברה היו בקן ברלין-פאלמה דה מיורקה (עיר הבירה של האי מיורקה, ממזרח לספרד). עם קשר ובלי קשר, כיום הקו הזה הוא מהעמוסים ביותר של החברה, מה שהביא להחלטה להקים בסיס קבע של החברה באי.

לאחר איחוד גרמניה ב-1990, החלה החברה לפעול גם מגרמניה עצמה ומהר מאוד הציעה לא מעט טיסות מיעדים שונים ברחבי המדינה אל יעדים באירופה בהמשך גם בעולם כולו. כיום ישנם לחברה שלושה בסיסי אם עיקריים: אחד בארה"ב, אחד באנגליה ואחד בגרמניה.

Air Berlin היא חברת לואו פייר (Low Fare), אשר מציעה טיסות זולות יחסית למגוון יעדים, אשר כוללות שירות לנוסעים, כגון משקאות חמים וקרים ואף חטיפים כשרים. לחברה גם חברת בת, Niki. כיום, אייר ברלין היא השנייה בגודלה בגרמניה אחרי לופטהנזה, וממוקמת שלישית מבין החברות הבינלאומיות המציעות טיסות מוזלות.

Air Berlin בישראל

כמו חברות תעופה רבות מסביב לעולם, ובעיקר חברות הלואו קוסט והלואו פייר, גם אייר ברלין נכנסה לפעילות בישראל לראשונה בשנת 2009. את רוב פעילותה היא מרכזת כמובן בקו שבין תל אביב לברלין, אליו הוסיפה באחרונה שלוש טיסות נוספות בשבוע, ובסה"כ היא מפעילה בקו זה שש טיסות שבועיות.

בנוסף לקו זה, מפעילה Air Berlin עוד שתי טיסות שבועיות לכל אחד משלושת היעדים הבאים: מינכן (שדה התעופה מינכן פרץ יוזף שטראוס), דיסלדורף וקלן (נמל התעופה קלן/בון). הטיסות של החברה מתל אביב לברלין נוחתות בשדה התעופה הגל.

גם חברת הבת Niki פועלת בישראל ומציעה קו תעופה יחידי, לעת עתה: אל שדה התעופה וינה-שוואכט שבבירת אוסטריה. קו זה מציע שלוש טיסות שבועיות אל השדה, שנחשב לגדול ביותר באוסטריה.

מדיניות צ'ק אין

חברת אייר ברלין מבדילה בין הטיסות השונות שהיא מציעה, מבחינת המרחק בין המוצא ליעד הטיסה. עם זאת, מאחר וטיסות ארוכות טווח מוגדרות על ידי החברה רק ככאלו אשר עולות על 3,000 מיל, ההנחיות עבור הטסים מישראל נוגעות לטיסות קצרות טווח בלבד.

אם כן, בטיסות אלו יש להגיע אל דלפקי הצ'ק אין לכל המאוחר 30, 45 או 60 דקות לפני ההמראה, בהתאם לסוג המטוס. החברה מאפשרת לבצע גם צ'ק אין מקוון דרך אתר האינטרנט שלה, אך זה חייב להסתיים במלואו עד שעתיים לפני ההמראה. זכרו כי במקרה כזה, יש להדפיס ולהביא עמכם את כרטיס הטיסה אל שער העלייה למטוס.

מדיניות מטען

לקבלת מידע על מדיניות המטען של החברה כנס לכאן »

סדר הישיבה וטיסה עם ילדים ב-Air Berlin

גם כאן מציעה אייר ברלין גמישות יתרה, לעומת חברות הלואו קוסט: עבור משפחות עם ילדים ועבור נוסעים בעלי מוגבלויות, ניתנת האפשרות להזמין מראש מקומות ישיבה במטוס. נוסע רגיל יוכל לעשות זאת בתוספת של שמונה יורו, אך בכל מקרה יש לעשות זאת במעמד ההזמנה בלבד ולא לאחריה. תוספת של 12 יורו לכל אדם תאפשר להבטיח גם מקום רחב יותר לרגליים, כאשר המרחק הסטנדרטי בין המושבים הוא 30 אינץ'.

ככלל, ילדים מתחת לגיל שנתיים יטוסו במחיר השווה לעשרה אחוזים בלבד ממחירו המלא של כרטיס הטיסה. עם זאת, ההנחה תינתן רק אם התינוק יישב בחיקו של אדם מבוגר ולא בכיסא נפרד. ילדים עד גיל 12 יזכו להנחה של 33% ממחיר כרטיס למבוגר.

Air Berlin מותירה לנוסעיה להעלות גם חיות מחמד למטוס, על פי ההנחיות הבאות: חיות השוקלות עד שישה ק"ג – 20 יורו לכיוון; חיות השוקלות מעל שישה ק"ג – 30 יורו לכיוון; בטיסות ארוכות טווח (לא יוצאות מישראל): 60 יורו לכיוון.

טיסה נעימה!