נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

Aerosvit Airlines (אירוסוויט איירליינס)

לאתר החברה : Aerosvit

חברת התעופה Aerosvit Airlines היא חברה אוקראינית, אשר פועלת מאז שנת 1994. בסיס האם של החברה הוא שדה התעופה בוריספיל, סמוך לעיירה אשר נושאת את אותו שם, שנמצאת כ-30 ק"מ מקייב - עיר הבירה האוקראינית.

הטיסות של אירוסוויט איירליינס הן ברוב המקרים טיסות עם עצירות ביניים בשדה התעופה בוריספיל (למעט, כמובן, הטיסות לאוקראינה עצמה), משם ממשיכים מטוסיה אל שלל יעדים ברחבי העולם, 107 יעדים בסך הכל נכון להיום. החברה מחזיקה בצי שכולל 30 מטוסים מסוגים שונים.

אחת ה'התמחויות' הגדולות של החברה היא בשירות הטיסות למזרח הרחוק. Aerosvit Airlines מפעילה לא מעט קווי טיסה לתאילנד, הודו, סין ועוד. החברה ידועה ככזו אשר מציעה מחירים זולים מאוד יחסית לחברות התעופה הגדולות, בעיקר בטיסות לחלקו המזרחי של כדור הארץ.

Aerosvit Airlines בישראל

כאשר החלה החברה את פעילותה, אי שם ב-1994, אחד היעדים הבינלאומיים הראשונים שהפעילה היה נמל התעופה בן גוריון (לצד אתונה, לרנקה ומוסקבה). ככל שהתקדמו השנים, העמיקה החברה את פעילותה בישראל והיום היא מציעה יותר מ-10 טיסות בשבוע מתל אביב, ליעדים שונים באוקראינה.

נכון להיום, אירוסוויט איירליינס מציעה ללקוחותיה בישראל שתי טיסות יומיות בקו תל אביב-בוריספיל, לצד טיסה שבועית ליעדים הבאים באוקראינה: אודסה, דונייצק, סימפרופול ודניפרופטרובסק. מאותם יעדים, ובעיקר מבוריספיל, מפעילה החברה כאמור שלל טיסות לכל רחבי העולם ונחשבת לאהובה מאוד בקרב ישראלים המחפשים טיסות במחירים זולים.

כידוע, אוקראינה היא גם אחד מהיעדים המבוקשים ביותר בקרב המגזר החרדי ובעיקר מצד אנשי חסידות ברסלב, משום שמייסד החסידות, הרבי נחמן מברסלב, קבור בעיר אומן האוקראינית. זו אחת הסיבות לפעילות המרובה של החברה בישראל, ולכך שבכל טיסה כמעט תוכלו למצוא אוכל כשר למהדרין.

אגב, כדי לצאת משדה התעופה בוריספיל, וכמו במדינות רבות שהשתייכו בעבר לחבר העמים, יש להציג אשרת שהייה מיוחדת. מדובר במסמך חיוני ביותר, משום שהשהות בשדה התעופה במסגרת עצירת הביניים, בייחוד בטיסות חזרה לתל אביב, יכולה להימשך גם יותר מעשר שעות. לא תמיד תמצאו בשדה התעופה לבדו מספיק 'אטרקציות' כדי להעביר בקלות את ההמתנה הארוכה הזו.

מדיניות הצ'ק אין של Aerosvit Airlines

החברה לא מפרסמת הנחיות כלליות לגבי מדיניות הצ'ק אין שלה, אלא משאירה זאת להזמנה עצמה: לכל טיסה, בהתאם ליעד ולמשכה, יש זמני צ'ק אין ייחודיים. לכן, חשוב לבדוק זאת עוד במהלך הזמנת הטיסה מול אנשי החברה או מול סוכנות הנסיעות, במידה וההזמנה בוצעה שלא באופן ישיר מול אנשי אריוסוויט. באתר החברה ניתן לבצע גם צ'ק אין מקוון, בהתאם להנחיות שיינתנו בו מראש.

מדיניות מטען

הנחיות מיוחדות לטיסה עם Aerosvit Airlines

  • תינוקות מתחת לגיל שנתיים יזכו להנחה של 90% במחיר כרטיס הטיסה, בתנאי שיישבו בחיקו של אדם מבוגר.
  • ילדים בגיל שנתיים עד 12, יזכו להנחה של עד 50 אחוז במחיר הכרטיס
  • תינוקות מתחת לגיל שנתיים שיישבו בכיסא נפרד, יזכו לאותה הנחה כמו ילדים בגיל שנתיים עד 12
  • אוכל לתינוקות לא ייכלל בחישוב משקל הציוד שעולה למטוס וכך גם פריט אישי אחד לכל נוסע
  • הזמנת ארוחות מיוחדות (לתינוקות, צמחוניים וכדומה) חייבת להתבצע עד 24 שעות לפני ההמראה
  • ניתן לטוס עם חיית מחמד, במשקל של עד חמישה קילוגרמים. עלות הטסתם היא בין חמישה ל-100 דולרים, תלוי ביעד.