נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה


טיסות לתאילנד עם עצירת ביניים

טיסות לבנגקוק שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

לטוס לתאילנד עם עצירת ביניים

הדרך הנפוצה לטוס לתאילנד, היא בעזרת טיסות סדירות היוצאות מדי יום ביומו מישראל. חשוב לדעת את ההבדלים הקיימים בין הטיסות השונות והאופציות השונות העומדות בפניך.

אופציה אחת שנחשבת לפופולארית ביותר הינה בעזרת טיסות ישירות, כאשר במקרה הנ"ל חברת התעופה היחידה שטסה ישירות לבנגקוק, היא אל על שהינה חברת התעופה הרשמית של ישראל שנחשבת גם למועדפת על רבים מהנופשים והמטיילים היוצאים לטייל ולנפוש בעולם.

אך יחד עם זאת חשוב מאוד להכיר אפשרות נוספת לנסיעה לתאילנד - טיסות לתאילנד עם עצירת ביניים בדרך.

כיום ישנם מספר רב של חברות התעופה המבצעות טיסות המשך לתאילנד עם עצירות ביניים, כאשר בדרך כלל הדילמה העיקרית זה באיזו חברה כדאי לבחור ומי תיתן לך כנוסע את חווית הטיסה הטובה ביותר וכמובן תמורה בעד האגרה, כי אחרי הכול מדובר בלא מעט כסף ולפעמים גם בהוצאה העיקרית.

מחירי טיסות לבנגקוק עם עצירת ביניים

דבר ברור שחשוב שכולכם תדעו זה שטיסות המשך הממריאות מישראל ונוחתות בתאילנד, זולות הרבה יותר בהשוואה לטיסות הישירות שמציעה חברת התעופה אל על.

כמובן שחשוב לציין שהמחירים של כרטיס הטיסה תלויים רבות בביקוש ובעונה, כאשר בעונת הקיץ לדוגמא שהיא עונת שיא התיירות (יולי אוגוסט) המחירים יהיו יקרים יחסית לעומת תקופות אחרות כמו בחורף (ינואר עד מרץ).

דבר חשוב מאוד שכדאי לדעת ולזכור זה שבגלל שמדובר בטיסות סדירות ולא בטיסות צ'רטר, המחירים ככל שמתקרבים למועד הטיסה עולים יותר ויותר ולכן, מומלץ ואף רצוי להקדים ולהזמין את הטיסה אצל סוכן הנסיעות או במינימום לשריין מקום לתקופה כזו או אחרת בשביל להיות בטוח שאתה משיג טיסה במחיר ריאלי יחסית לשוק, אלו מכם שיחליטו לטוס ברגע האחרון לתאילנד וירכשו את הכרטיס מספר ימים קודם לכן, צריכים לקחת בחשבון שייתכן שהמחיר יהיה גבוה מהרגיל בגלל העובדה שמדובר בטיסות סדירות שרק נהיות יקרות יותר בהתאם לתאריך היציאה מן הארץ.

האופציות הפופולאריות לטיסות המשך לתאילנד

כל חברת תעופה המכבדת את עצמה בעולם מגיעה לתאילנד בגלל שמדובר הרי ביעד התיירות מהמבוקשים בעולם, אך ישנם מספר חברות תעופה ספציפיות שנחשבות למבוקשות יותר לאלו המחליטים לטוס לתאילנד מישראל, והם:

  • טיסות לתאילנד דרך ירדן - אלו טיסות של חברת התעופה הירדנית רויאל ג'ורדניאן שנחשבת לאחת מהטובות באזור המזרח התיכון, הטיסות ממריאות מישראל לעמן בירת ירדן ושם לאחר המתנה בהתאם ללוח הזמנים של חברת התעופה, ממשיכים בטיסה ישירה לבנגקוק בירת תאילנד, הטיסות של רויאל ג'ורדניאן נחשבות לזולות יחסית ובגלל זה גם למבוקשות מאוד, מומלץ מאוד להקדים ולהזמין טיסות אלו בגלל שהחברה מבצעת טיסות המשך לעוד מספר יעדים במזרח הרחוק, כגון: הודו, סין, הונג קונג, אוסטרליה וכדומה.
  • טיסות לתאילנד דרך קייב - אחת מהחברות הזולות ביותר לטוס לבנגקוק זוהי חברת התעופה אירסוויט שהינה החברה הרשמית של אוקראינה המבצעת טיסות דרך קייב, מסלול הטיסה הוא ישירות מישראל לקייב בירת אוקרינה ומשם המשך ישיר לבנגקוק, מומלץ כמו חברות התעופה האחרות להקדים ולהזמין את הטיסות מוקדם ככל האפשר.
  • טיסות לתאילנד דרך טשקנט - את הטיסות לתאילנד דרך טשקנט מבצעת חברת התעופה אוזבקיסטן איירליינס שהינה חברת התעופה הרשמית של אוזבקיסטן, הטיסות אינם נחשבות לפאר של עולם התעופה אך יחד עם זאת מדובר בחברה הגובה מחירים זולים מאוד לטיסות שכאלו כאשר בין היתר זו הסיבה שלא מעט צעירים ותרמילאים מעדיפים לטוס לאזורי המזרח עם אוזבקיסטן איירליינס.
  • טיסות לתאילנד דרך קטאר - הטיסות דרך קטאר הם הטיסות הארוכות ביותר לבנגקוק בכל הקשור לטיסות עם עצירות ביניים, ולא סתם אנו אומרים זאת" ולא "טיסה עם עצירה אחת", מסלול הטיסה של חברת קטאר אירליינס מתחיל בישראל עם חברת התעופה ארקיע המבצעת טיסות לעמן בירת ירדן, משם ממשיכים עם חברת קטאר איירליינס ישירות לדוחה בירת קטאר ומשם לאחר עצירה נוספת טיסה ישירה לבנגקוק בירת תאילנד, אז נכון...מדובר אולי בטיסה עם 2 עצירת ביניים ולא מעט שעות בדרכים, אך יחד עם זאת מדובר בטיסה שיכולה להיות זולה מהאחרות בממוצע של 150$ עד 200$ מה שלפעמים די קונה את ליבם של הצעירים והתרמילאים הרוצים לחסוך עוד כמה שקלים בשביל הבילוי ביעד הנופש והחופש תאילנד.