נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות לדיסלדורף

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לדיסלדורף - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

דיסלדורף ב TopFly

גרמניה מתקשרת לרוב המטיילים בעיקר עם ברלין ומינכן, כאשר לעיתים מצטרפת אליה בון מידי פעם. אחת הערים המהנות ביותר, שרק באחרונה זוכה לעדנה תיירותית היא דיסלדורף - עיר של מוזיאונים, פאבים ושני נהרות, נהר הריין הגדול ונהר הדיסל הצנוע, על שמו היא נקראת. כדי לראות את כל אלו ויותר, עליכם לעלות על טיסות לדיסלדורף כמובן.

טיסות ישירות

שתי חברות בלבד מציעות כיום טיסות ישירות לדיסלדורף, שתיהן גרמניות: לופטהנזה ואייר ברלין, שמציעות כל אחת שתי טיסות שבועיות לנמל התעופה של העיר. עם אייר ברלין תוכלו לרכוש טיסות זולות לדיסלדורף, אם תקפידו להזמין חודשיים-שלושה מראש!

טיסות עם עצירת ביניים

אינספור חברות מציעות טיסות לדיסלדורף עם עצירת ביניים, כאשר את הזולות ביותר תמצאו לרוב עם חברות התעופה Aeroflot Russian Airlines, אל על, אייר ברלין, Swiss ולופטהנזה.

שדות תעופה

בדיסלדורף שדה תעופה אחד, אשר נמצא שבעה ק"מ בלבד ממרכז העיר ונחשב נגיש מאוד - עם שלל אפשרויות הגעה נוחות אל העיר, החל מרכב פרטי ועד שלושה סוגים של רכבות.

הזמן הטוב ביותר לטוס לדיסלדורף

דיסלדורף היא עיר גרמנית קלאסית גם מבחינת מזג האוויר וככזו, היא נוחה במיוחד לטיול בקיץ, אז הטמפרטורות לא מגיעות גם לרף של 25 מעלות. גם עונות המעבר נוחות למדי, אך בהן שפע ימי גשם. החורף, כמובן, קר מאוד. את הטיסות הזולות לעיר תמצאו (כמו לכל יעד אחר) מחוץ לעונה בחורף, אולם אם תקפידו על הזמנה מראש, גם בתקופות ה"חמות" יותר של דיסלדורף, תצליחו לטוס בזול!