נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה


טיסות זולות לתאילנד

טיסות לבנגקוק שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

תאילנד ב TopFly

בשל המרחק הרב בין ת"א לבנגקוק, לטוס לתאילנד בזול זו בהחלט לא משימה פשוטה. עם זאת, ישנן דרכים רבות להוזיל את מחיר הטיסה ובאתר topfly אנחנו מיישמים את כולן. מנוע חיפוש הטיסות שבאתר יאתר עבורך את כל הטיסות הזמינות לתאילנד, של כל חברות התעופה בעולם, כדי להבטיח שתמצא את הטיסה הזולה ביותר. כמו כן, מאחר והזמנת הטיסות באתר הינה אונליין בלבד ללא סוכן טלפוני – אנחנו מצליחים להוריד את מחיר הטיסות לבנגקוק לרמות שהמתחרים לא מצליחים להגיע אליהן.

איזה טיסות לבנגקוק תוכל להזמין באתר

כל אפשרויות ההגעה לבנגקוק פתוחות בפניך באתר. לתאילנד ניתן להגיע בטיסות ישירות עם חברת אל על, ובטיסות עם עצירת ביניים עם מגוון רחב של חברות תעופה. ברוב המקרים טיסה עם עצירת ביניים תהיה זולה משמעותית מטיסה ישירה מת"א לבנגקוק.

חברות תעופה בולטות הטסות מת"א לבנגקוק עם עצירת ביניים

לתאילנד טסות מספר רב יחסית של חברות המבצעות עצירת ביניים בדרך ליעד. בחיפוש באתר תקבלו את הטיסות הזמינות של כל אותן חברות (כמובן במידה והן מפעילות טיסות בימים שהזנתם). להלן רשימה של הבולטות בהן:

אוזבקיסטן איירווייס (Uzbekistan Airways)

מפעילה טיסות מת"א לבנגקוק עם עצירת ביניים בטשקנט, אוזבקיסטן. למידע נוסף על חברת תעופה זו

רויאל ג'ורדניאן (Royal Jordanian)

מפעילה טיסות מת"א לבנגקוק עם עצירת ביניים בעמאן. מת"א לעמאן יוצאות טיסות מדי יום. למידע נוסף על חברת תעופה זו

קטאר איירוויס (Qatar Airways)

הטיסות מתבצעות עם עצירת ביניים בדוחא שבקטאר. החברה משתפת פעולה בטיסות לבנגקוק עם חברת ארקיע הישראלית.

טורקיש איירליינס (Turkish Airlines)

טיסות לתאילנד עם עצירת ביניים באיסטנבול.

אלה הן החברות שנכון ל 2013 מציגות את המחירים התחרותיים ביותר לתאילנד.

על מה כדאי להקפיד על מנת להצליח לטוס בזול

ישנן מספר הנחיות שאם תקפידו עליהן בהחלט יעלה הסיכוי למציאת טיסה זולה לתאילנד.

  • הזמינו מראש את כרטיסי הטיסה. הזמנה של שלושה ואפילו ארבעה חודשים מראש תאפשר לכם לקבל את המושבים הראשונים באותה טיסה, אלה הם המושבים הזולים ביותר (המושבים האחרונים בטיסה נמכרים במחיר הגבוה ביותר, כך שאם תחכו שבועיים לפני הטיסה כנראה שתשלמו את המחיר הגבוה ביותר).
  • הגמישו את תאריכי הנסיעה והחזרה שלכם (תזוזה של פלוס מינוס יממה) על מנת לקבל טיסות זולות יותר מהתאריך המקורי. בעזרת "חיפוש גמיש" הקיים במנוע חיפוש הטיסות שב topfly תוכלו לעשות זאת בקליק אחד ובמקרים רבים תצליחו להזמין טיסות זולות משמעותית.
  • הזמינו אונליין וחסכו את עלויות הסוכן הטלפוני (דמי טיפול). כמו כן נצלו את שיטת המכירה באתר topfly ורכשו כרטיסים מוזלים לתאילנד בהזמנה אונליין בלבד.

מתי מומלץ לטוס

באופן עקרוני תאילנד מומלצת בכל עונות השנה. טיסות בנובמבר עד אפריל, ייקחו אתכם הישר לעונה היבשה והמומלצת יותר (גם מתוך תקופה זו החודשים דצמבר עד פברואר עדיפים). העונה החמה המשתרעת על פני חודשים אפריל – יוני, כשמה כן היא, חמה ולחה מאד! מיולי ועד אוקטובר נשטפת המדינה בגשמי מונסון (העונה הרטובה).