נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לשנגחאי

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לשנגחאי - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

שנגחאי ב TopFly

תחשבו בגדול. עכשיו בגדול יותר. ועכשיו עוד יותר בגדול. כעת תוכלו אולי לדמיין מהי שנגחאי, אחת הערים המרשימות בעולם, והעיר הגדולה ביותר בתבל, עם 21 מיליון איש המתגוררים ברחובותיה. מדובר בעיר נפלאה, מעניינת ומרתקת מאין כמותה, שמציגה את יכולותיה של סין במלוא הדרן. אם אתם מתכוונים לעלות בקרוב על טיסות לשנגחאי, התכוננו להרפתקה של ממש.

טיסות ישירות

נכון להיום, לא מתקיימות טיסות סדירות וישירות בין נמל התעופה בן גוריון לשנגחאי.

טיסות עם עצירת ביניים

תוכלו למצוא לא מעט טיסות לשנגחאי עם עצירת ביניים, כשתגיעו לנתב"ג ותבקשו להגיע לעיר המרתקת הזו. החברות שנחשבות לאלו המציעות בדרך כלל טיסות זולות לשנגחאי בדרך זו הן Aeroflot, Iberia Airlines, Air France ו-KLM. שימו לב כי בשל המרחק הרב, עצירות הביניים עשויות להיות ארוכות מאוד, אף יותר מ-12 שעות.

שדות תעופה

שדה התעופה של שנגחאי הוא שדה התעופה פודונג (Pu Dong), והוא נמצא במרחק רב יחסית מהעיר: ברכבת המהירה תידרש לכם שעה עד שתגיעו לשנגחאי עצמה. יש לציין כי בסמוך לעיר פועל שדה תעופה נוסף, הונגצ'יאו, המיועד לטיסות פנים בלבד.

הזמן הטוב ביותר לטוס לשנגחאי

שנגחאי מציעה בסך הכול מזג אוויר נוח לטיול. עם זאת, הקיץ בעיר עשוי להיות חם ולח מאוד עד כדי קושי להסתובב בחוץ, והחורף עלול להיות קר למדי (אם כי הטמפרטורות במהלכו לא יורדות בדרך כלל מתחת לאפס). עונות המעבר נוחות ומעט קרירות ולכן הן נחשבות למתאימות ביותר לטיול בעיר. נציין כי ב-1 באוקטובר מצוין מדי שנה בשנה היום הלאומי של סין, שמהווה מוקד משיכה להרבה מאוד תיירים.