נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לקולומבו

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לקולומבו - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

קולומבו ב TopFly

יש כמה וכמה מקומות ברחבי העולם, ששמם מעלה מיד זיכרונות נפלאים. אחד מהם הוא האי סרי לנקה, אשר מציע אינספור חוויות בלתי רגילות. אחת מהן היא העיר קולומבו, עיר מרתקת יפה על שפת האוקיאנוס, אשר מציעה לתייר חופשה מהסרטים. ממש כך. אם אתם מחפשים כבר כעת טיסות לקולומבו, אתם בכיוון הנכון: כיוון שיבטיח לכם בילוי בלתי רגיל, במקום שלא מהעולם הזה.

טיסות ישירות

אין כלל טיסות ישירות מישראל לקולומבו נכון להיום.

טיסות עם עצירת ביניים

למרות המרחק הרב יחסית מישראל, ולמרות שמדובר ביעד שנחשב פחות פופולארי מיעדים אחרים במזרח הרחוק מבחינת התייר הישראלי (בהשוואה לתאילנד ולהודו, למשל), מוצעות לא מעט טיסות לקולומבו עם עצירת ביניים, אשר ממריאות משדה התעופה בן גוריון. אל על, Thai Airways, Sri Lankan Airlines ו-Jet Airways מציעות בדרך כלל טיסות זולות לקולומבו בשירות זה.

שדות תעופה

שדה התעופה בקולומבו, שנקרא גם שדה התעופה Bandaranaike International, הוא שדה התעופה הבינלאומי היחיד באי. הוא נמצא באזור החוף שבצפונה של העיר.

הזמן הטוב ביותר לטוס לקולומבו

כיאה לאי שנמצא באזור טרופי, נחלק מזג האוויר בו לשניים: עונה רטובה ועונה יבשה. בקולומבו שבדרום מערב העונה היבשה מתחילה בדצמבר ונמשכת עד מרץ. בעונה הרטובה צפויים גשמים רבים ואף מונסונים. אגב, בתחילת חודש פברואר, ב-4.2, נערכות חגיגות העצמאות של סרי לנקה, כולל בקולומבו, ואלו נחשבות מומלצות מאוד למבקרים באי.