נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לקרקוב

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לקרקוב - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

קרקוב ב TopFly

פולין, מדינה שבעבר נקשרה לאירועים לא נעימים בהיסטוריה היהודית, הפכה עם השנים למקום שרבים מבקרים בו - אלו המעוניינים לספוג את מהותה של אירופה הקלאסית, בניחוח מעט מזרח-אירופי ישן וטוב. בין המקומות שהפכו מבוקשים במיוחד נמצאת העיר קרקוב שבדרום המדינה. עלו גם אתם על טיסות לקרקוב ותגלו עיר שוקקת חיים, יפהפייה ומודרנית שמציעה לכם הרבה מאוד אפשרויות.

טיסות ישירות

אין כלל טיסות ישירות בין נמל התעופה בן גוריון לבין העיר קרקוב שבפולין. חברת LOT Polish מציעה טיסות סדירות וישירות רק לוורשה, בירת פולין.

טיסות עם עצירת ביניים

שלל טיסות לקרקוב עם עצירת ביניים ממריאות משדה התעופה הסמוך ללוד. החברות המציעות בדרך כלל טיסות זולות לקרקוב באמצעות שירות זה הן Lufthansa, swiss, Australian Airlines ו-Brussels Airlines.

שדות תעופה

שדה התעופה הבינלאומי של קרקוב נקרא שדה התעופה על שם יוחנן פאולוס. הוא נמצא 11 קילומטרים ממערב לעיר והגישה ממנו למרכז קרקוב נוחה למדי.

הזמן הטוב ביותר לטוס לקרקוב

פולין היא מדינה קרה למדי, וקרקוב נכללת כמובן בהגדרה זו. אם אינכם מעוניינים לטייל בחורף מקפיא, כדאי שתימנעו מהגעה לעיר לאורך החורף, אך לא רק במהלכו: גם בחודשים אוקטובר ונובמבר צפויה לקבל את פניכם טמפרטורה נמוכה, שלעתים תרד אל מתחת לאפס (וזה עוד לפני תחילת החורף עצמו, שבו הטמפרטורות יכולות לצנוח עד למינוס 20 מעלות). יוני, יולי ואוגוסט הם החודשים הנוחים ביותר לטיול בעיר, אז הטמפרטורות חוצות לרוב את רף 20 המעלות - אך לא הרבה מעבר לזה.