נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות לפריז

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לפריז - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

פריז ב TopFly

משך הטיסה משדה התעופה בן גוריון לפריז הוא 4 שעות, ורוב הטיסות לצרפת נוחתות בפריז בשדה התעופה שארל דה גול. החברות הישראליות המפעילות טיסות סדירות לפריז הן אל על, ארקיע, וישראייר.

מחירי הטיסות משתנים בהתאם לחברה שבה רכשתם את הטיסה, ויש לעקוב אחר המבצעים השונים באתרים של חברות התעופה המוציאות טיסות לצרפת, וכמו כן, על מנת להוזיל את מחיר הטיסה ניתן לרכוש צ'רטרים לפריז שמחירם זול יותר, טיסות ישירות שנרכשות ברגע האחרון סמוך מאוד למועד הטיסה, או טיסות רגילות עם נחיתת ביניים. חברת סאן דור הישראלית מוציאה טיסות במחירים זולים לתאריכים גמישים, וכמו כן יוצאות טיסות ארקיע לפריז במחירים דומים לאלו של סאן דור, אולם יש לבדוק אם המחירים הזולים אינם מוגבלים לתאריכים מסוימים-לדוגמה: ישנה סבירות גבוהה לרכישת טיסות זולות לפריז בחודשים ש"מחוץ לעונה", אולם ב"עונה החמה"-חודשי הקיץ, וחגי הקריסמס וראש השנה האזרחית החלים בחודשים דצמבר-ינואר, קיימת סבירות נמוכה לרכוש טיסות זולות לצרפת.

טיסות שכר לפריז

אם אינכם מפונקים ומוכנים להסתפק בשירות עצמי ללא שירותי דיילוּת, רכישת טיסות שכר לפריז היא הדבר עבורכם-היא מוזילה את מחיר הטיסה, אך יש לקחת בחשבון שייתכנו שינויים בזמני הטיסה, ומומלץ להתקשר ולוודא שמועד הטיסה לא השתנה מספר שעות לפני המועד המשוער, מאחר ובטיסות שכר לא מתקשרים להודיע על שינויים אלו-כמו כן, ניתן לרכוש טיסות אל על לפריז בטיסות המשך, ובהמתנה למקום פנוי (waiting list), או לטיסות היוצאות במועדים משתנים.

רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט

רכישת כרטיסי טיסה באינטרנט בהחלט מחליפה את השיטה הישנה של רכישה אך ורק באמצעות משרד נסיעות, ומאפשרת חיפוש מהיר של טיסות זולות לפריז בחברות השונות בארץ (אל על, ארקיע, ישראייר, וסאן דור), ובעולם (liberia airlines, Lufthansa, air france, alitalia, malev, Turkish Airlines), אולם יש להקפיד על מספר כללי זהירות על מנת להמנע מתקלות והונאות. הקפידו לבצע רכישה מקוונת באתרים בהם תהליך הרכישה מאובטח (יצויין לרוב בלוגו החברה המאבטחת עם קישור המאמת את השירות), כמו כן רצוי שיהיו ברשותכם מספרי טלפון של שירות הלקוחות של אותו אתר בו ביצעתם את הרכישה, למקרה של עיכוב בטיסה בחזרה לארץ, או כל יעד אחר שאליו אתם ממשיכים בתום שהותכם בצרפת.