נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לפוקט

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לפוקט - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

פוקט ב TopFly

זהו אחד המקומות המתוירים ביותר בתאילנד, אחד האיים האהובים ביותר בעולם ואחד מאתרי הנופש המדהימים בתבל. יש הנשבעים כי האי פוקט הוא גן עדן עלי אדמות. אז למה אתם מחכים? על כבר עכשיו על טיסות לפוקט, אי קסום שנמצא בדרום תאילנד, ולא תצטערו על הרגע שבו הנחתם את רגלכם על החול הרך.

טיסות ישירות

על אף הביקוש הרב לחופשות במקום, אין נכון להיום טיסות ישירות מתל אביב לאי פוקט.

טיסות עם עצירת ביניים

לתייר הישראלי מוצעות לא מעט טיסות לפוקט עם עצירת ביניים, מטעם חברות כמו אל על הישראלית, אארופלוט הרוסית, Thai Airways International, Korean Air ועוד. אל על ואארופלוט יהיו בדרך אלו שיציעו טיסות זולות לפוקט בדרך זו.

שדות תעופה

בשל הגעתם של תיירים רבים כל כך לאי, פועל בו שדה תעופה בינלאומי אשר נחשב שני רק לנמל התעופה של בנגקוק הבירה מבחינת נפח פעילותו. השדה נמצא 32 ק"מ צפונית לפוקט סיטי, בירת האי והמחוז.

הזמן הטוב ביותר לטוס לפוקט

ככלל, תאילנד היא מדינה אשר נהנית מאקלים טרופי שמציע טמפרטורות יציבות למדי לאורך כל השנה, כלומר הקיץ אינו חם מדי והחורף אינו קר מדי - אך הלחות גבוהה וגשמים עשויים לרדת בכל יום. עם זאת, בכל אזור בתאילנד ישנה עונה גשומה ועונה יבשה, כשהאחרונה מתאימה כמובן הרבה יותר לטיולים. למי שמעוניין לנפוש בפוקט נמליץ שלא להגיע בין החודשים יולי לאוקטובר. אלו חודשי המונסונים ובהם יורדים הגשמים העזים ביותר.