נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות לסנט פטרסבורג

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לסנט פטרסבורג - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

סנט פטרסבורג ב TopFly

סנט פטרסבורג, רוסיה, היא אחת הערים היפות בתבל, על כך יעיד כל מי שביקר בה בעבר. זוהי עיר עצומה בגודלה, גם בסטנדרטים של אמא רוסיה, שמבטיחה כמה וכמה מונומנטים מדהימים ודרך בנייה ייחודית. כיום, קו התעופה בין נתב"ג לעיר הרוסית המיוחדת הזו עמוס מאוד, מה שלא תמיד יבטיח מציאת טיסות זולות לסנט פטרסבורג. מי כן יכול להבטיח לסייע לכם בעניין. אתר topfly, אשר מרכז מבחר טיסות לעיר, מכל סוג ובכל תאריך.

אילו טיסות לסנט פטרסבורג אפשר להזמין דרך האתר?

אתר topfly מציע לכם שלל אפשרויות טיסה אל מי שמכונה 'ונציה של צפון כדור הארץ', ובראש ובראשונה טיסות סדירות וישירות. כאלו, יש לא מעט: חברת אל על מפעילה לאורך הקיץ חמש טיסות שבועיות במתכונת זו, בעוד חברת רוסייה (Rossiya) מפעילה בעצמה עוד חמש טיסות כאלו. זו כמות לא מבוטלת, גבוהה בהרבה מקווי תעופה שנחשבים פופולאריים פי כמה.

חברות תעופה בולטות הטסות מת"א לסנט פטרסבורג עם עצירת ביניים

מלבד הטיסות הישירות לעיר, מציעות לא מעט חברות תעופה, טיסות זולות לסנט פטרסבורג עם עצירת ביניים. טיסות אלו יהיו כמעט תמיד זולות יותר מהטיסות הישירות, מה שהופך אותן לאטרקטיביות למדי עבור תיירים רבים.

אלו החברות שנחשבות למשתלמות ביותר בשירות זה, נכון להיום:

אל על

חברת התעופה הישראלית מציעה טיסות לסנט פטרסבורג עם עצירת ביניים, שמתקיימת לרוב במוסקבה.

Austrian Airlines

חברת התעופה האוסטרית מציעה טיסות לסנט פטרסבורג אשר כוללות עצירה בוינה.

Rossiya

חברת רוסייה, כמו חברת אל על מבצעת את עצירת הביניים בדרך לסנט פטרסבורג במוסקבה. הטיסות מתקיימות לעיתים במטוסי חברת Pulkovo Aviation.

טראנסאארו (Trancaero)

החברה הרוסית מבצעת גם היא נחיתה במוסקבה בדרך לסנט פטרסבורג.

חברות נוספות אשר מציעות טיסות לסנט פטרסבורג עם עצירת ביניים:

לופטהאנזה, סוויס, Czech Airlines, אליטליה, KLM ועוד.

חשוב לזכור כי מתקיימות מידי פעם בפעם גם טיסות צ'רטר לסנט פטרסבורג, כאשר גם הן עשויות להיות זולות יחסית. מומלץ לבדוק זאת, בעיקר כאשר הביקוש לטיסות נמצא בשיא והמחירים מאמירים בהתאם.

על מה כדאי להקפיד על מנת להצליח לטוס בזול?

  • חפשו את הטיסות של הרגע האחרון, בעיקר בכל הקשור לצ'רטרים. עניין זה צפוי להשתלם לכם מאוד.
  • אל תבחרו בטיסות עם עצירת ביניים באופן אוטומטי. כאשר הביקוש בשיאו, ייתכן והבדלי המחירים בין הטיסות הישירות לאלו הכוללות עצירת ביניים לא יהיו גדולים.
  • החורף הוא אמנם הזמן הטוב ביותר למצוא טיסות זולות לסנט פטרסבורג, אך זכרו שמדובר בחורף לא פשוט. מצד שני, יש לא מעט מה לראות בעיר, במקומות מחוממים היטב, גם כאשר מזג האוויר קר בצורה קיצונית.

מתי כדאי לטוס לסנט פטרסבורג?

כאמור, החורף בעיר קיצוני ולכן, מומלץ לבקר בה דווקא בקיץ. יש לכך סיבה נוספת: סנט פטרסבורג ממוקמת בנקודה צפונית מאוד על כדור הארץ ולכן, בעונה החמה היא נהנית מלילות לבנים, בהם השמש כמעט ואינה שוקעת, או לא שוקעת כלל. זו אטרקציה אשר שווה ביקור בפני עצמה.

לאורך הקיץ, הטמפרטורות בעיר נעות בין 20 ל-30 מעלות ויספקו תנאים נפלאים לטיול. בתקופה זו אולי תתקשו למצוא טיסות זולות לסנט פטרסבורג, אך בתחילת הסתיו (ולאחר חגי תשרי) תוכלו למצוא מחירים לא רעים, כאשר מזג האוויר עודנו נוח יחסית.