נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לסן פרנסיסקו

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לסן פרנסיסקו - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

סן פרנסיסקו ב TopFly

החוף המערבי של ארה"ב קורץ למטיילים מהרבה מאוד סיבות. אחת המובילות שבהן היא עיר שלמה, מופלאה ויפהפייה - סן פרנסיסקו שמה. אם תמיד חלמתם 'לכבוש' את מערב ארה"ב ולפגוש במונומנטים ובאטרקציות שכל העולם מדבר עליהם, טיסות לסן פרנסיסקו הן משהו שאתם חייבים לרשום ברשימת המשימות הדחופות שלכם. סמכו עלינו, זה הולך להיות טיול מהנה מאין כמותו.

טיסות ישירות

חברת יונייטד איירליינס (United Airlines) היא היחידה שמפעילה טיסות סדירות וישירות - כלומר ללא עצירת ביניים - מנתב"ג לסן פרנסיסקו. החברה מפעילה טיסות כאלו אחת ליום.

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות מציעות טיסות לסן פרנסיסקו עם עצירת ביניים. אם אתם מחפשים טיסות זולות לסן פרנסיסקו בדרך זו, מומלץ שתבחרו בחברות American Airlines, אל על ו-Air France, שמציעות בדרך כלל כרטיסים במחירים נמוכים יחסית.

שדות תעופה

שדה התעופה הבינלאומי של סן פרנסיסקו נמצא 22 ק"מ מהעיר. עם זאת, תוכלו להגיע לעיר גם משני שדות תעופה בינלאומיים אחרים - שדה התעופה של אוקלנד ושדה התעופה של סאן חוזה.

הזמן הטוב ביותר לטוס לסן פרנסיסקו

ככלל, מזג האוויר בסן פרנסיסקו נוח למדי לאורך כל השנה. ימי הגשם בעיר לא רבים, והטמפרטורות אינן קיצוניות - לכאן או לכאן. עם זאת, גם בחודשי הקיץ עשויים להיות ימים קרירים, כך שגם אם אתם מתכננים להגיע לעיר בעונה החמה, קחו אִתכם לבוש חמים למקרה הצורך. ללא קשר למזג האוויר, מומלץ מאוד לבקר בעיר במהלך חגיגות העצמאות של ארה"ב, ב-4 ביולי. אז הופכת הסביבה כולה לשמחה וצוהלת.