נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות לסין

טיסות לבייג'ין שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

סין ב TopFly

אחת האדירות שבמדינות תבל הסתתרה במשך שנים מאחורי מסך של איסור - איסור ביקור, טיול או הגעה של מי מאנשי המערב. היום, לשמחתנו, אפשר לטייל בה בחופשיות, ולראות מראות שלא רואים בכל יום. טיסות לסין יהיו התחלתו של טיול נפלא.

טיסות ישירות

כיום, מתבצעות טיסות ישירות אך ורק לבייג'ין, על ידי חברת אל על ובשותפות קוד עם חברת אייר צ'יינה. אל על מבצעת גם טיסות ישירות להונג קונג, אשר נמצאת בדרום סין ומעט מנותקת ממנה פיזית (נמצאת בעיקרה על שני איים).

טיסות עם עצירת ביניים

ישנן שלל טיסות לסין עם עצירת ביניים, בין אם לאחד היעדים שציינו כעת (אפשרות נפוצה למדי מאחר ומדובר בטיסה ארוכה יחסית) ובין אם ליעדים אחרים בסין כמו שנחאי. החברות שנחשבות לזולות ביותר בקו זה הן אארופלוט, KLM, סוויס ולופטהאנזה.

שדות תעופה

בסין מספר שדות תעופה מודרניים ומתקדמים, כאשר זה של בייג'ין הוא הגדול ביותר. טוב לדעת כי מכל שדה בינלאומי גדול ישנן שלל אופציות הגעה נוחות אל העיר הסמוכה, ובהן הרכבת המהירה משדה התעופה של שנחאי, שמגיעה אל העיר - מרחק של כ-30 ק"מ - בתוך פחות מעשר דקות.

הזמן הטוב ביותר לטוס לסין

סין היא מדינה ענקית, ולכן ישנם הבדלים גדולים בין האזורים השונים בה - מומלץ להתעדכן בכך באופן ספציפי לפני הטיסה ולפני המעבר ממקום למקום. בכל זאת, בין אפריל לספטמבר לא מומלץ לטייל במדינה - זוהי העונה הגשומה בה לא פשוט לטייל, למי שאינו מנוסה בתנאים כאלו.