נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות לניס

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לניס - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

ניס ב TopFly

ניס היא מבחינת רבים בירת הריביירה הצרפתית - אזור מופלא בדרום צרפת אשר נחשב ליעד נחשק עבור אלו שרוצים לשלב בין חופשת בטן-גב מרגיעה לבין נופש יוקרתי ברמה גבוהה באמת. אתר topfly מספק פלטפורמה מקוונת בה תוכלו למצוא את כל מבחר הטיסות, בכל תאריך אפשרי, במחירים מוזלים למזמינים באתר!

חשוב לדעת כי נכון להיום, לא מתקיימות טיסות סדירות ישירות לעיר, אלא אך ורק טיסות צ'רטר (לרוב בעונת הקיץ, שנחשבת למבוקשת ביותר ליעד זה, כמובן) וטיסות עם עצירת ביניים.

חברות תעופה בולטות הטסות מת"א לניס עם עצירת ביניים

זו ככל הנראה האפשרות המגוונת והכדאית ביותר למי שמעוניין למצוא טיסות לניס. הטיסות עם עצירות הביניים הן טיסות סדירות לכל דבר ובעזרת חיפוש בסיסי, תוכלו למצוא ביניהן גם כאלו שלא נחשבות יקרות למדי. החברות שמציעות טיסות זולות לניס עם עצירות ביניים, נכון להיום, הן:

ניס עם Turkish Airlines

חברת התעופה הטורקית, שנחשבת לאחת הטובות בעולם, מקיימת עצירת ביניים באיסטנבול בדרך לניס.

ניס עם אליטליה

חברת התעופה האיטלקית עוצרת ברומא בדרך לריביירה הצרפתית.

ניס עם אארופלוט

חברת תעופה רוסית, אשר מבצעת עצירה במוסקבה לפני שהיא ממשיכה לניס.

ניס עם Czech Airlines

חברת התעופה הצ'כית מבצעת עצירה בבירת צ'כיה, פראג, לפני הנחיתה בניס.

חברות נוספות אשר מציעות טיסות לניס עם עצירת ביניים:

Austrian Airlines, לופטהאנזה, Brussels Airlines, סוויס, Air France, אל על, איבריה.

על מה כדאי להקפיד על מנת להצליח לטוס בזול?

  • שימו לב כי חברות רבות מציעות טיסות לניס עם עצירת ביניים. נצלו היטב את התחרות הזו בין החברות וחפשו מחירים זולים במיוחד. הם לרוב יופיעו, במוקדם או במאוחר, גם בתקופות בהן הביקוש בשיאו.
  • חפשו חברות אשר מציעות עצירת ביניים במרחק רב יחסית מניס (כמו מוסקבה או איסטנבול). אלו לרוב יהיו טיסות זולות יותר מהממוצע.
  • אם תחפשו טיסות זולות לניס בתקופת החורף, תגלו מבצעים יפים. זכרו כי אזור ניס נהנה מאקלים ים תיכוני (כמו בישראל) כך שהחורף בה לא צפוי להיות קשה.

מתי כדאי לטוס לניס?

בניס, נהנים התיירים מכל העולמות. מצד אחד, החורף בה אינו קשה, כאמור: הטמפרטורות מגיעות למינימום של חמש מעלות, אך לרוב ינועו סביב העשר מעלות, כאשר בחודשים הקרים ביותר (דצמבר, ינואר ופברואר) ישנם בממוצע רק עשרה ימי גשם. החודשים הגשומים ביותר הם אוקטובר ונובמבר, בהם ישנם בממוצע עשרה ימי גשם בכל חודש - גם כאן לא כמות גדולה מידי. בקיץ בניס, מצד שני, חם ומלטף אך לא קיצוני. טמפרטורות השיא לא מגיעות ל-30 מעלות, כאשר ברוב הקיץ הן ינועו סביב 25 מעלות בלבד. שימו לב כי גם בתקופה זו אתם עשויים להיתקל בימים אחדים של גשם.

חשוב לזכור כי בניס, אחד ממוקדי הריביירה, ישנם לא מעט אירועים שכדאי לבקר בהם: קרנבל ניס, שמתקיים בין אמצע פברואר לתחילת מרץ, פסטיבל הים שנערך ביוני, פסטיבל מאי ועוד. אגב, גם בתקופות אלו תוכלו למצוא טיסות זולות לניס, אם תחפשו היטב.