נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לנאפולי

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לנאפולי - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

נאפולי ב TopFly

כשמנסים להסביר מהי איטליה ה'אמיתית', העממית והמחוספסת משהו, מגיעים בסופו של דבר לנאפולי: עיר חמה, תוססת, יותר ים-תיכונית מאשר אירופית קלאסית, על כל המשתמע מכך - ומשתמע טוב מאוד. כי נאפולי היא עיר נפלאה ומהנה במיוחד, שמחכה לכם עם מטעמים איטלקיים אמיתיים והמון מצב רוח. עלו על טיסות לנאפולי ותזכו להכיר את איטליה האמיתית.

טיסות ישירות

נכון לכתיבת שורות אלו, לא מתקיימות טיסות מנמל התעופה בן גוריון לנאפולי שבאיטליה. עם זאת, העיר נמצאת שעות נסיעה בודדות מרומא הבירה, שאליה יוצאות אינספור טיסות מישראל מדי יום ביומו.

טיסות עם עצירת ביניים

התייר הישראלי ימצא בנתב"ג הרבה מאוד טיסות לנאפולי עם עצירת ביניים. חברות שנחשבות כאלו המציעות טיסות זולות לנאפולי בדרך זו הן בדרך כלל Turkish Airlines, Lufthansa, KLM ו-Alitalia.

שדות תעופה

נמל התעופה הבינלאומי של נאפולי נקרא נמל התעופה קאפודיקינו. הוא נמצא שמונה קילומטרים מהעיר.

הזמן הטוב ביותר לטוס לנאפולי

נאפולי מציעה מזג אוויר ים-תיכוני קלאסי, כך שאם תגיעו בקיץ לעיר מצפה לכם מזג אוויר שמשי מאוד ואפילו חם. החורף קר, אך לא מאוד, וגם אינו גשום בצורה קיצונית. גשמים יכולים לרדת לאורך כל השנה, אך בחודשי הקיץ הם מעטים מאוד. מומלץ מאוד להגיע לנאפולי באחד משני האירועים הדתיים המרכזיים של השנה - החגיגות לכבוד הקדושה של קרמינה (ב-15.7) והחגיגות לקדוש גנרו (19.9).