נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות למקסיקו סיטי

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות למקסיקו סיטי - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מקסיקו סיטי ב TopFly

אם תמיד רציתם לראות מהי עיר אמיתית באמריקה הלטינית, אם תמיד חלמתם לספוג את המורשת המקסיקנית ולהריח את הריחות של המקום, אם תמיד שאפתם לבקר במטרופולין שהיא יותר מעוד עיר רגילה - מקסיקו סיטי היא המקום בשבילכם. זוהי העיר הגדולה ביותר בצפון אמריקה, וככזו היא מרתקת מאין כמותה. עלו עכשיו על טיסות למקסיקו סיטי והגיעו למקום ש'שם בכיס הקטן' לא מעט ערים גדולות ברחבי העולם.

טיסות ישירות

אין כלל טיסות ישירות, סדירות או לא סדירות, בין נמל התעופה בן גוריון לבין נמל התעופה של מקסיקו סיטי.

טיסות עם עצירת ביניים

ישנן כמה וכמה חברות אשר מציעות טיסות למקסיקו סיטי עם עצירת ביניים. אלו שמציעות טיסות זולות למקסיקו סיטי בדרך זו יהיו בדרך כלל Lufthansa, British Airways ואל על.

שדות תעופה

במקסיקו סיטי נמל תעופה בינלאומי אשר נקרא גם נמל התעופה בניטו חוארס. הוא נחשב לנמל התעופה הגדול ביותר במקסיקו, ויכול לקלוט בשנה כ-32 מיליון בני אדם.

הזמן הטוב ביותר לטוס למקסיקו סיטי

מזג האוויר במקסיקו סיטי נוח למדי, והטמפרטורות בה נעות סביב רף ה-20 מעלות לאורך כל השנה. עם זאת, וכיאה לעיר אשר נמצאת באזור טרופי למדי, יורדים בה גשמים רבים - ובעיקר בחודשים שבהם שורר קיץ בישראל: החודשים יוני עד ספטמבר. אלו החודשים הפחות מומלצים לטיול בעיר. יש לציין כי ב-16 בספטמבר מתקיימות במדינה כולה, וכמובן בעיר בירתה, חגיגות העצמאות של מקסיקו - אירועים שכדאי להיות נוכחים בהם.