נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות למינסק

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות למינסק - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מינסק ב TopFly

היא נשמעת כמו שם נרדף לעיר מזרח-אירופית משעממת ואפורה, אך בפועל מדובר בעיר שמציעה המון למי שמעוניין להכיר אותה באמת. עם אוכל טוב, מקומות בילוי מעניינים, חנויות נהדרת לשופינג ועיר עתיקה מהממת, אין פלא שיותר ויותר אנשים מחפשים טיסות למינסק - ויוצאים לחופשה ביעד מפתיע ומהנה במיוחד.

טיסות ישירות

חברת ארקיע הישראלית מציעה טיסות ישירות למינסק, בירת בלארוס, במתכונת צ'רטר (טיסות שכר).

טיסות עם עצירת ביניים

לא מעט חבורת מציעות טיסות למינסק עם עצירת ביניים. מי שמחפש טיסות זולות למינסק, ימצא אותן בדרך זו, לרוב מטעם החברות אל על, Belavia, אארופלוט, Austrian Airlines ולופטהאנזה.

שדות תעופה

שדה התעופה הבינלאומי של מינסק נמצא קצת יותר מ-40 ק"מ ממרכז העיר, אך הוא מקושר בשלל אמצעי תחבורה שהופכים את הנסיעה עד לעיר לקלה ומהירה יחסית ברוב שעות היום.

הזמן הטוב ביותר לטוס למינסק

ישנן שתי סיבות עיקריות לבחור במינסק בחודשי הקיץ: ראשית, הטמפרטורות בתקופה הזו נוחות במיוחד, ונעות סביב רף ה-20 מעלות בלבד. שנית, מאחר שמינסק אינה כה מתוירת, תזכו מחופשה קיצית באזור שנותר מרווח, ולא צפוף והומה בני אדם. יש לזכור כי לאורך כל השנה ייתכן גשם במינסק, וכי החורף בעיר קר מאוד. עונות המעבר נוחות למדי, אם כי קרות ביחס למה שאנו רגילים כאן, בישראל, וגם במהלכן עשוי לרדת גשם בכמויות לא מבוטלות.