נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות למיאמי

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות למיאמי - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מיאמי ב TopFly

זוהי העיר השמשית והסקסית ביותר בארה"ב. זוהי עיר של ים, של חופים ושל חופש בלתי נגמר. וזוהי העיר שמחכה לכם בקצה הדרום מזרחי של ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. רוצים גם? עלו עכשיו על טיסות למיאמי, ותגיעו לאחד מיעדי הנופש המועדפים לא רק על תיירים בכל העולם, אלא גם על תושבי ארה"ב עצמם.

טיסות ישירות

נכון להיום לא מתקיימות כלל טיסות סדירות וישירות למיאמי. ישנן טיסות ישירות ליעדים אחרים בארה"ב, כמו ניו יורק, ומשם אפשר להמשיך בטיסה פנימית אל העיר השמשית.

טיסות עם עצירת ביניים

אמנם הטיסות הישירות אינן משחקות כאן תפקיד, אך טיסות למיאמי עם עצירת ביניים יש דווקא יש - ובכמויות. אם אתם מחפשים טיסות זולות למיאמי בקו זה, תגלו כי Turkish Airlines, American Airlines ו-Austrian Airlines הן חברות התעופה המציעות את המחירים המשתלמים ביותר בדרך כלל.

שדות תעופה

במיאמי שדה תעופה בינלאומי מרכזי אחד, שנמצא במרחק 13 ק"מ מהעיר. הוא נחשב לשדה התעופה הגדול ביותר באזור.

הזמן הטוב ביותר לטוס למיאמי

אם יש תקופה אחת שבה מומלץ שלא להגיע למיאמי - הרי שזו תקופת ההוריקנים, בעיקר בין אוגוסט לאוקטובר. נוסף על כך, החודשים יולי-אוגוסט עמוסים וגדושים במבקרים. רבים ממליצים להגיע למיאמי בין נובמבר למאי, אז מזג האוויר נעים יחסית ולא חורפי במיוחד. מה שכן, עליכם להתכונן לגשם בכל יום בשנה, משום שבמיאמי מדובר בעניין שבשגרה.