נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות למוסקבה

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות למוסקבה - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מוסקבה ב TopFly

היצע הטיסות למוסקבה הוא אדיר. בכל יום אפשר לבחור באחת מבין עשרות אפשרויות, מה שמבטיח שניתן למצוא גם לא מעט טיסות זולות. אתר topfly, אשר מחובר למאגר טיסות עצום ואטרקטיבי במיוחד, יהפוך את המשימה הזו לפשוטה ויאפשר לכם למצוא טיסה משתלמת לבירת רוסיה בקלות ובמהירות.

אילו טיסות למוסקבה אפשר להזמין דרך האתר?

מעל כולן, נמצאות כמובן הטיסות הישירות והסדירות, אשר מספרן עולה על 30 בשבוע. חברת אל על (מפעילה לבדה 18 טיסות שבועיות למוסקבה), אארופלוט (שמפעילה טיסות למוסקבה גם משדה התעופה עובדה) וטראנסאארו מתחרות על קו זה ומציעות לתייר הישראלי שלל אפשרויות, שלא יביישו קווים מבוקשים אחרים כמו פריז, לונדון וניו יורק.

חברות תעופה בולטות הטסות מת"א למוסקבה עם עצירת ביניים

שפע הטיסות הסדירות והישירות הוא לא האופציה היחידה, כמובן. לצד שלל הטיסות הללו, מציעות הרבה מאוד חברות טיסות למוסקבה עם עצירת ביניים במקומות שונים ברחבי אירופה ואסיה. אלו החברות שנחשבות לכדאיות ביותר:

מוסקבה עם אג'יאן איירליינס

מציעה טיסות זולות למוסקבה עם עצירת ביניים ביוון. החברה הזו נחשבת לאחת הזולות בקו זה, בטיסות עם עצירות ביניים כמובן.

מוסקבה עם Air Berlin

חברת התעופה הגרמנית (שמיעה גם שירותי לואו קוסט כיום), עוצרת בדרכה למוסקבה בברלין או בדיסלדורף, על פי רוב.

מוסקבה עם Czech Airlines

חברת התעופה הלאומית של צ'כיה מציעה טיסות למוסקבה עם עצירה בפראג היפה. זו אופציה מעניינת לטיול אירופאי קלאסי ומהנה במיוחד.

מוסקבה עם Austrian Airlines

עוד חברה אשר מציעה טיסות זולות למוסקבה עם עצירה באחד היעדים היפים ביותר באירופה: וינה, בירת אוסטריה.

חברות נוספות אשר מציעות טיסות למוסקבה עם עצירת ביניים:

סוויס, לופטהנזה, אליטליה, KLM, Turkish Airlines, Brussels Airlines.

על מה כדאי להקפיד על מנת להצליח לטוס בזול?

  • חשוב מאוד לחפש טיסות בתאריכים שאינם נחשבים לשיא העונה, אך כאלו שלא יפגישו אתכם עם קור קיצוני. התקופות הטובות ביותר מבחינה זו הן בחודשים מאי וספטמבר (בתנאי שבאחרון לא חלים חגי ישראל).
  • נסו תמיד לחפש את החברות אשר מציעות עצירות ביניים ביעדים מרוחקים יחסית ממוסקבה - אלו הטיסות הפחות מבוקשות, ולכן מחיריהן יהיו נמוכים יותר. זו הסיבה מדוע הטיסות של חברת אג'יאן היוונית, לדוגמא, זולות יותר.
  • בשיא העונה כדאי לחפש 'מציאות' של הרגע האחרון. בקיץ מתקיימות לא מעט טיסות צ'רטר למוסקבה, וזו יכולה להיות הזדמנות נפלאה למצוא מחיר מיוחד.
  • החורף במוסקבה אמנם קשה, אך כשהוא רק בתחילתו עוד אפשר להתמודד עם הקור בצורה יחסית. בתקופה זו, המחירים יהיו נמוכים במיוחד.

מתי כדאי לטוס למוסקבה?

כפי שאפשר להבין מהסעיפים הקודמים (ולמעשה, גם בלעדיהם), החורף המוסקבאי אינו פשוט - וזה בלשון המעטה. בשיאו של החורף הטמפרטורות בעיר לא מתרוממות מעל לאפס ולמעשה נמצאות הרבה מתחתיו, מה שימנע מכל מטייל באשר הוא, גם כזה המורגל לקור, ליהנות מהחופשה.

לכן, הזמן הטוב ביותר לחפש טיסות זולות למוסקבה הוא מסוף האביב (מאי) ועד תחילת הסתיו (ספטמבר). בחודשים אלו, שורר מזג אוויר נפלא בעיר. אגב, בחורף דווקא מתקיימים שני אירועים שרבים לא יוותרו עליהם: פסטיבל החורף של מוסקבה ואירוע הטבילה ההמוני בנהרות רוסיה הקפואים. קחו זאת בחשבון.