נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות למומבאי

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות למומבאי - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

מומבאי ב TopFly

נפלאותיה של הודו הן משהו שנדמה כי כל ישראלי שני יוכל לספר עליו, וזאת משום הכמויות הגדולות של תיירים ישראליים שמבקרים מדי שנה בשנה במדינה. מומביי, העיר הגדולה ביותר בהודו, שנמצאת בצפון המדינה, היא אחד מהאתרים שכל מטייל חייב לעצמו בעת הטיול המרתק בתת-היבשת. טיסות למומביי ממריאות מישראל בכל יום, ומביאות להודו אנשים סקרנים, חדורי עניין ומלאים ביצר הרפתקנות מעורר קנאה.

טיסות ישירות

נכון להיום, אין כלל טיסות סדירות וישירות בין נמל התעופה בן גוריון למומביי.

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות מציעות טיסות למומביי עם עצירת ביניים. החברות שיציעו לכם בדרך כלל טיסות זולות למומביי הן אל על, Jet Airways, swiss ו-Lufthansa.

שדות תעופה

שדה התעופה המרכזי של מומביי הוא שדה התעופה מומביי צ'הטרפאטי שיוואג'י, אשר נקרא בפי רבים גם סאהר. בעיר פועל שדה תעופה נוסף, סנטה קרוז, שמיועד לטיסות פנים בלבד.

הזמן הטוב ביותר לטוס למומביי

מומביי נמצאת האזור טרופי למדי, ולכן הטמפרטורה בה נותרת יציבה לאורך כל השנה, סביב ה-30 מעלות. ההבדלים במזג האוויר מתבטאים, אם כך, בעיקר בכמויות המשקעים: בעוד בחודשים יוני עד ספטמבר יורדים גשמים רבים (גם מעל 20 ימי גשם בממוצע בחודש), בין נובמבר למאי כמעט ולא יורד גשם, ולכן תקופה זו נחשבת נוחה יותר לטיול. שימו לב כי ב-1 במאי מדי שנה נערך בעיר פסטיבל מהאראשטרה, שנחשב לאחד מהאירועים המיוחדים ביותר בשנה.