נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות ללרנקה

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות ללרנקה - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

לרנקה ב TopFly

לרנקה, עיר הבירה של קפריסין, היא אחת הערים הגדולות של האי ומהמקומות המעניינים ביותר לבלות בהם בחופשה קפריסאית אמיתית. אם תעלו על טיסות ללרנקה תגיעו לעיר נמל שוקקת חיים, שממש 'צופה' על חופה המערבי של ישראל.

טיסות ישירות

שלוש חברות מציעות טיסות סדירות וישירות ללרנקה: ארקיע הישראלית, UP הישראלית גם היא (חברת לואו קוסט וחברת בת של אל על) וחברת Aegean Airlines היוונית. גם טיסות שכר ישירות רבות ממריאות אל האי.

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות מפעילות טיסות ללרנקה עם עצירת ביניים. Aegean Airlines, אל על ו-Royal Jordanian נחשבות לחברות שיציעו בדרך כלל בשירות זה טיסות זולות ללרנקה.

שדות תעופה

בלרנקה שדה תעופה אחד, צמוד יחסית לעיר - ארבעה קילומטרים בלבד ממנה. זהו גם שדה התעופה המרכזי של האי קפריסין, ובו נוחתות רוב הטיסות המגיעות אל האי.

הזמן הטוב ביותר לטוס ללרנקה

קפריסין קרובה כל כך לישראל, עד אפשר כמעט לצפות בה מהאי. לכן, גם מזג האוויר בה דומה מאוד לזה השורר בארץ, והוא מוגדר ים תיכוני קלאסי. אם אתם מחפשים חופשה מלאה בשמש, הגיעו לאי בקיץ; אם אתם מבקשים לנפוש במזג אוויר מעט יותר נוח, הגיעו אל האי בסתיו או באביב. בחורף אפשר גם כן לבקר בלרנקה, אך חלק מהשירותים התיירותיים עשויים להיות סגורים בתקופה זו.