נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה


טיסות זולות ללוס אנג'לס

טיסות ללוס אנג'לס שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

לוס אנג'לס ב TopFly

ככלל, טיסות ללוס אנג'לס יהיו יקרות. המחיר הממוצע לא יורד מ-1,000 דולרים ובמקרים רבים, עלות הכרטיסים תגיע קרוב יותר ל-2,000 דולרים. החדשות הטובות הן שישנן דרכים להגדיל את הסיכוי למציאת טיסות זולות לעיר המלאכים שבמערב ארה"ב:

טיסות סדירות עם עצירת ביניים

שלל חברות בינלאומיות, מהבכירות בעולם, מציעות כיום טיסות סדירות ללוס אנג'לס, וביניהן לופטהנזה, יונייטד איירליינס, דלתא ועוד. טיסות אלו כוללות עצירת ביניים באירופה או ביעד מסוים בארה"ב (לרוב ניו יורק או אטלנטה). טיסה מסוג זה תהיה זולה בהרבה מהטיסות הישירות, ולכן כדאי לברר גם לגבי האופציה הזו. לעיתים, מדובר על חיסכון של מאות דולרים.

חפשו טיסות ישירות עם אל על - וחכו למבצעים

תוכלו לאתר טיסות זולות ללוס אנג'לס גם באפשרות היחידה לטיסה סדירה וישירה בקו זה: הטיסה של חברת אל על הישראלית, שנמשכת 14 שעות. בדרך כלל, זו תהיה הטיסה היקרה ביותר (בעיקר משום שזו האפשרות הקצרה והנוחה ביותר) אך לא כך תמיד.

לא אחת, יוצאת אל על במבצע מיוחד בקו תעופה זה, ככל הנראה בשל הביקוש הרב לכרטיסים והניסיון למשוך עוד לקוחות חדשים. אם תפקחו עיניים היטב, תוכלו 'לדוג' מבצע שיחסוך לכם לא מעט.

ולבסוף: הפתעות אפשריות בחורף ובקיץ

לוס אנג'לס היא מקום חם. היא ממוקמת באזור מדברי ולכן ברוב ימי השנה היא חמה מאוד וזוכה לכמות קטנה מאוד של משקעים. הקיץ בעיר חם מאוד ואילו החורף קר ויבש. העונות המבוקשות ביותר לטיול בעיר הן, אם כן, האביב והסתיו.

לכן, טיסות ללוס אנג'לס בחודשים ינואר ופברואר ובעיקר ביולי ואוגוסט, יהיו ככל הנראה זולות יותר מאשר בעונות המעבר, בשל הירידה בביקוש לכרטיסים בתקופות אלו. חכו לירידה בביקוש ותגלו ככל הנראה שלל טיסות זולות ללוס אנג'לס, במחירים מפתיעים.