נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות ללונדון

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות ללונדון - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-
Ukraine Intl Airlines לונדון 17 בספטמבר 24 בספטמבר $341 בדוק זמינות
Ukraine Intl Airlines לונדון 01 במאי 08 במאי $341 בדוק זמינות
לונדון 24 ביוני 28 ביוני $440 בדוק זמינות
לונדון 21 ביוני 24 ביוני $472 בדוק זמינות
לונדון 19 באוגוסט 28 באוגוסט $481 בדוק זמינות
לונדון 20 באוגוסט 29 באוגוסט $487 בדוק זמינות
לונדון 19 באוגוסט 27 באוגוסט $498 בדוק זמינות
Turkish Airlines לונדון 15 באוגוסט 26 באוגוסט $504 בדוק זמינות
לונדון 19 באוגוסט 29 באוגוסט $515 בדוק זמינות
Turkish Airlines לונדון 16 באוגוסט 26 באוגוסט $561 בדוק זמינות

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

לונדון ב TopFly

אתר topfly מחובר למערכת הזמנת טיסות מהמתקדמות בעולם אשר שואבת מידע על כרטיסי טיסה זמינים מכל חברות התעופה. תוכל להזמין טיסות זולות ללונדון באמצעות האתר. בביצוע חיפוש טיסות ללונדון יתקבלו טיסות סדירות, טיסות צ'רטר וטיסות ללונדון עם עצירת ביניים. תוכל לבחור את הטיסה הזולה ביותר לתאריך המבוקש, או לבצע חיפוש גמיש ולאתר טיסות זולות יותר במועדים סמוכים לתאריך המבוקש (יום לפני ואחרי תאריך ההמראה והנחיתה המבוקשים).

מנמל התעופה לעיר

נמל התעופה בו נוחתות רוב טיסות החוץ והפנים של לונדון, נקרא הית'רו, על שם יישוב קטן בשם "Heath Row" שעל הריסותיו נבנה טרמינל 3 של נמל התעופה.

הדרך הנוחה ביותר להגיע משדה התעופה לעיר, היא באמצעות ההית'רו אקספרס, שיוצא בתדירות של רבע שעה, ויקח אתכם לתחנת Paddington המפורסמת שברכז העיר. זו הדריך המהירה, הזולה והנוחה ביורת להגיע מהשדה לעיר. גם באמצעות המטרו תוכלו להגיע מהשדה לתחנת Paddington, אך זה ייקח לכם שעה.

טיסות ישירות ללונדון

חברות התעופה המפעילות קווים ישירים ללונדון מת"א הן אל על, בריטיש איירווייס וחברת הלואו קוסט איזי ג'ט.

אל על

אל על מפעילה את מספר הטיסות הגדול ביותר ללונדון, ומוציאה מדי יום 3-4 טיסות לעיר. מחירי הטיסות של החברה נמוכים יחסית למחירי בריטיש לקו זה.

בריטיש איירווייס

טיסות בריטיש ללונדון נוחתות בנמל הבית שלה, הית'רו. החברה מפעילה שתי טיסות מדי יום מת"א ללונדון ונחשבת ליקרה ביחס למתחרות בקו זה.

Low-Cost ללונדון עם easyjet

חברות תעופה Low-Cost הן חברות המפעילות קווי טיסות זולים ומכונות בשם "אוטובוס מעופף". המחירים המוזלים מתאפשרים הודות לגביית תשלום נוסף מהלקוח עבור כל שירות נוסף מעבר לטיסה עצמה. מושבי המטוס בטיסות אלו אינן מסומנים או שמורים (בדיוק כמו באוטובוס), ניתן לעלות למטוס מטען מוגבל ביותר (על כל קילו נוסף תחויבו בתשלום), ארוחות אינן מוגשות, לא תוכלו לקבל החזר על ביטול הכרטיס (אלא במקרים חריגים) והזמנת כרטיסי הטיסה תתאפשר רק באתר חברת התעופה.

טיסות מסוג זה יכולות להוות פתרון טוב לאנשי עסקים הטסים לטובת עבודה באנגליה, עם מטען קטן יחסית. היום מפעילה חברת איזיג'ט הבריטית קו טיסות מת"א ללונדון במחירים הזולים ביותר בהם ניתן לטוס ליעד זה. חשוב לציין שאת המחירים הזולים יהיה ניתן לקבל רק במידה וההזמנה בוצעה מספיק מראש (שלושה חודשים לרוב).

לונדון – ת"א עם עצירת ביניים

ישנן מספר חברות תעופה איתן ניתן להגיע ללונדון עם עצירת ביניים באירופה. ברוב המקרים בטיסות מסוג זה ניתן להשיג כרטיסי טיסה זולים יותר בהשוואה לטיסות הישירות.

בין חברות התעופה הטסות ללונדון עם עצירת ביניים ניתן למצוא את חברת Ukraine Intl Airlines, איתה תגיעו ללונדון דרך קייב, חברת Alitalia עם עצירת ביניים ברומא, Aeroflot הרוסית דרך מוסקבה, Lot Polish דרך ורשה ועוד רבות.

טיסות צ'רטר

טיסות זולות יותר בהשוואה לסדירות ובכלל זה גם טיסות ללונדון. מחירן הנמוך יחסית נובע מכך שאין להן לוח זמנים קבוע מראש, המטוסים לרוב יהיו קטנים, והטיסות עצמן ללא שירותי דיילות (בחלקן יש ארוחות ושתייה בשירות עצמי, ובחלקן אין כלל ארוחות, רק שתייה).