נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות ללבוב

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות ללבוב - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

לבוב ב TopFly

היא הייתה בעבר עיר מזרח-אירופאית משעממת ואפורה, אך היום היא מציעה לתייר סביבה צעירה ואפילו 'מגניבה', אם אפשר לומר. לבוב היא ללא ספק אחת הערים המהנות ביותר באוקראינה כיום, ועל אף שרבים בישראל לא מכירים אותה, היא תספק לכם חוויה מהנה. חפשו טיסות ללבוב וצאו לדרך - ליעד נסתר ומפתיע.

טיסות ישירות

נכון להיום לא מתקיימות טיסות ישירות בקו תל אביב-לבוב, בין היתר משום שהעיר לא נחשבת ליעד מועדף על ישראלים לפי שעה.

טיסות עם עצירת ביניים

מי שרוצה לטוס ללבוב, ימצא לא מעט טיסות עם עצירת ביניים בקו שבינה לבין תל אביב. Ukraine International, פגסוס איירליינס ו-Lot Polish יציעו לכם בדרך כלל טיסות זולות ללבוב בקו זה.

שדות תעופה

את העיר לבוב משרת שדה תעופה בינלאומי שנמצא רק שישה קילומטרים מהעיר. ישנן כמה וכמה אופציות הגעה לעיר משדה התעופה, והוא מציע גישה קלה למרכז לבוב.

הזמן הטוב ביותר לטוס ללבוב

העיר לבוב נחשבת גשומה למדי: בחודש ה'יבש' ביותר בה, חודש ספטמבר, יורדים בממוצע עשרה ימי גשם. מצד שני, הקיץ בלבוב נוח מאוד, וטמפרטורות המקסימום בו חוצות אך במעט את רף 20 המעלות, מה שהופך את העונה הזו (ואת חודש ספטמבר כמובן) למומלצת מאוד לטיול בעיר, בייחוד עבור מי שרוצה ליהנות מישיבה בחצרות הפתוחות של בתי הקפה המקומיים והמהנים. החורף בלבוב קר, וימים רבים במהלכו מושלגים, עם טמפרטורה אשר צונחת מתחת לאפס. עם זאת, בבתי הקפה האווירה חמימה למדי ויכולה להפוך את הטיול לחוויה מהנה עוד יותר.