נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות ללאס וגאס

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות ללאס וגאס - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

לאס וגאס ב TopFly

מעטים האנשים שצריכים הסבר בנוגע לתופעה שנקראת לאס וגאס: עיר ההימורים והבילויים של ארה"ב, שנמצאת אי שם באמצע המדבר במערב המדינה. כל מי שאי פעם חלם על חופשה פרועה ועל חיי לילה שאין עוד כמותם בשום מקום אחר, יעלה בשלב כלשהו בחייו על טיסות ללאס וגאס ויגיע לעיר שביום נראית אולי מעט רגילה, אך בלילה הופכת למשהו יוצא דופן ובלתי נשכח.

טיסות ישירות

לא מתקיימות טיסות ישירות מנמל התעופה בן גוריון ללאס וגאס. עם זאת, עומדות לרשותכם טיסות ישירות וסדירות של חברת אל על ללוס אנג'לס, שנמצאת מרחק כארבע שעות נסיעה מלאס וגאס.

טיסות עם עצירת ביניים

מדי יום ביומו ממריאות לא מעט טיסות ללא וגאס עם עצירת ביניים. החברות שנחשבות כאלו המציעות באופן מסורתי טיסות זולות ללאס וגאס בדרך זו הן United Airlines, אל על ו-Delta Air.

שדות תעופה

שדה התעופה מק'קארן הוא שדה התעופה הבינלאומי של לאס וגאס, שנמצא שמונה ק"מ בלבד ממרכז העיר. כאמור, מרחק ארבע שעות נסיעה מהעיר נמצא שדה התעופה של לוס אנג'לס, שגם ממנו מגיעים רבים לעיר ההימורים.

הזמן הטוב ביותר לטוס ללאס וגאס

לאס וגאס היא, כאמור, עיר מדברית, והעניין מתבטא היטב במזג האוויר השורר בה: בקיץ אתם צפויים לפגוש בחום גבוה במיוחד, לעתים סביב 40 מעלות, ואילו בחורף - טמפרטורות נעימות ונוחות יחסית, הנעות סביב 15 מעלות. עם זאת חשוב לזכור כי הלילות בעיר יכולים להיות קרים מאוד, שוב - משום היותה עיר אשר נמצאת בלב המדבר.