נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

אנחנו זולים במיוחד ב..

טיסות לכרתים

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לכרתים - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

כרתים ב TopFly

אתר topfly מחבר אתכם לטיסות הזולות ביותר לכרתים של כל חברות התעופה בעולם. במנוע החיפוש שבאתר תקבלו טיסות צ'רטר וטיסות סדירות לאי במחירים מוזלים במיוחד!

אילו טיסות לכרתים אפשר להזמין דרך האתר?

ראשית, חשוב לדעת כי אין טיסות ישירות וסדירות בין ישראל לכרתים. טיסות סדירות מגיעות לאתונה ומשם כדי להגיע לאי יש לעלות על טיסת פנים.

עם זאת, את המחסור בטיסות ישירות ממלאות לא מעט טיסות צ'רטר לכרתים. שלוש חברות ישראליות מציעות את השירות: חברת סאן דור, שהיא חברת הבת של אל על, חברת ישראייר וחברת ארקיע. אליהן מצטרפת גם חברת קרונוס היוונית, לצד עוד שלל חברות מזדמנות, שמציעות את הטיסות הללו בעיקר בקיץ. טיסות הצ'רטר לכרתים מתקיימות כמעט מידי יום, כאשר בדרך כלל רק בשני ורביעי לא יתקיימו טיסות.

חברות תעופה בולטות הטסות מת"א לכרתים עם עצירת ביניים

עוד אפשרות שנחשבת נוחה מאוד, היא טיסות לכרתים עם עצירת ביניים. זו אפשרות נוחה בעיקר משום שהיא סדירה, כך שאין הפתעות, דחיות משמעותיות בזמני הטיסות וכדומה. אלו החברות אשר מציעות טיסות זולות לכרתים עם עצירת ביניים:

כרתים עם אג'יאן איירליינס (Aegean Airlines)

חברת תעופה יוונית, אשר מציעה טיסות אל האי עם עצירת ביניים בסלוניקי.

כרתים עם אירופלוט (Aeroflot)

חברת התעופה הרוסית מציעה עצירת ביניים במוסקבה, בדרך לכרתים.

כרתים עם אל על

החברה הישראלית מציעה טיסות לכרתים אשר כוללות עצירת ביניים באתונה, בירת יוון.

חברות נוספות אשר מציעות טיסות לכרתים עם עצירת ביניים:

Cyprus Airlines ורויאל ג'ורדניאן הירדנית.

על מה כדאי להקפיד על מנת להצליח לטוס בזול?

  • טיסות הצ'רטר בקו זה לא יהיו תמיד הזולות ביותר. אל תשכחו שאפשרות זו היא הנפוצה ביותר בקו בין ישראל לכרתים ולכן, לעיתים תוכלו למצוא לא מעט טיסות זולות לכרתים שהן דווקא כאלו עם עצירת ביניים ולא טיסות הצ'רטר - תופעה חריגה יחסית בעולם התעופה.
  • גם בקו זה, חשוב לזכור כי עצירות ביניים ביעדים מרוחקים מהיעד הסופי, יורידו משמעותית את המחיר.
  • ישנם בכרתים שני שדות תעופה: אחד סמוך לעיר הרקליון, והשני סומך לעיר חאניה. האחרון הוא שדה התעופה המשני של האי ולכן, טיסות שינחתו בו יהיו ככל הנראה זולות יותר מאלו שינחתו בדשה התעופה המרכזי של כרתים.

מתי כדאי לטוס לכרתים?

מזג האוויר בכרתים דומה מאוד לזה שאנחנו מכירים מישראל ונחשב כים-תיכוני קלאסי וממוזג, בשל הקרבה לים מכל צדדיו של האי, באופן טבעי. בהתאם, תוכלו לבקר באי במהלך הקיץ - אז הוא עמוס תיירים מכל העולם, או בעונות המעבר, אשר גם הן מציעות מזג אוויר נוח למדי (אולי הנוח ביותר בכל העונה), ממש כמו בישראל.

אגב, בניגוד למקומות אחרים ביוון ואולי בשל הפופולאריות הרבה של האי, הוא מציע שירותי תיירות מלאים והרבה מאוד אטרקציות גם בחורף. גם באי זה החורף אינו קשה במיוחד, מה שמבטיח הנאה בכל מצב. בתקופה זו, יהיו גם לא מעט טיסות זולות לכרתים, אם כי המגוון והמבחר יהיו נמוכים יותר.