נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות ליפן

טיסות לטוקיו שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

יפן ב TopFly

יפן ייחודית בתרבות העתיקה והקדמה הטכנולוגית המשולבים זה בזה כמעט באופן מושלם. ממרכזי קניות גדולים ומפוארים, מסעדות עם מאכלי ים וסושי איכותי, לכפרים עם פולקלור מקומי, מקדשים ומבנים ארכיטקטוניים המעוצבים בצורה שלא ניתן לראותה במערב, גיישות מסורתיות על רקע בנייני ענק ומסכי פלאזמה בערים המרכזיות, יפן היא ארץ מלאת סתירות מרתקות. חופשה ביפן היא ללא ספק חוויה יוצאת דופן ומיוחדת במינה.

מחירי טיסות זולות לחו"ל למזרח וביניהן טיסות זולות ליפן דרך אירופה, טיסות ליפן דרך קייב וכמובן טיסות זולות ליפן דרך טשקנט לרוב נעים בין 770$ לבין 1300$. ניתן לנחות בטוקיו, הירושימה או אוסקה, בהתאם לתכנון המסלול. מומלץ להזמין טיסות ליפן באביב שנמשך ממרץ ועד מאי ובסתיו שנמשך מספטמבר ועד נובמבר, בו פחות צפוף מבחינה תיירותית. בחודשים יוני ויולי מגיעים ליפן המונסונים – גשמי קיץ, ולכן לא מומלץ להגיע בחודשים אלו.

רוב התיירים מעדיפים לנחות בטוקיו, לבקר באתריה המרהיבים מספר ימים ולאחר מכן להמשיך ליעדים הבאים. מומלץ להגיע לפסטיבל היפני המפורסם ביותר שנערך בקיוטו ב-17 ביולי או פסטיבל ניראמקו אובישה שנערך בינואר בצ'יבה. טיסות זולות ליפן יתאימו לאלה מכם שמחפשים חופשת סקי למשל, ויוכלו ליהנות בין חודשי דצמבר לאפריל מאתרי סקי שנמצאים על האי הונשו או הוקיאדו באלפים המרכזיים. חופשה ביפן תשאיר אתכם עם זיכרונות מדהימים וסיפורים על תרבות אחרת ומגוונת שאין כמותה בין תרביות תבל.