נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לטנריף

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לטנריף - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

טנריף ב TopFly

כשאתם מדמיינים לעצמכם חופשה באי מבודד ויפהפה, האם אתם מצפים שהיא תהיה דווקא אל מול חופיה המערביים של מרוקו? האי טנריף הוא אחד האיים היפים בעולם, אשר משתייך לספרד אך נמצא קרוב יותר למרוקו, ומציע חוויה נהדרת בקצהו המזרחי של האוקיאנוס האטלנטי רחב הידיים - חוויה שכל כולה חום מלטף, חופים נפלאים וחופש שאינו נגמר. זה המקום שבו תוכלו לבלות את החופשה המיוחדת שלכם.

טיסות ישירות

אין טיסות ישירות בין נמל התעופה בן גוריון לבין טנריף, נכון להיום.

טיסות עם עצירת ביניים

הדרך היחידה להגיע לאי המשגע הזה היא באמצעות טיסות לטנריף עם עצירת ביניים. החברות שמציעות בדרך כלל טיסות זולות לטנריף בדרך זו הן Aitalia ו-Iberia Airlines.

שדות תעופה

שדה התעופה העיקרי של טנריף הואthe Reina Sofia , הממוקם בדרום האי. שדה התעופה השני,Los Rodeos airport , היה בעבר השדה העיקרי וכיום הוא נחשב למשני ופעיל פחות. הוא ממוקם בצפון האי.

הזמן הטוב ביותר לטוס לטנריף

טנריף הוא אי טרופי חם, וככזה הטמפרטורות הנמוכות ביותר בו, בממוצע, נעות סביב רף 15 המעלות, בעונת החורף כמובן. בקיץ ממוצע הטמפרטורות נע סביב 30 מעלות ומעט פחות מזה. יש לציין כי טנריף הוא אי גשום יחסית דווקא בקיץ, אז יורדים גשמים בכעשרה ימים בממוצע בחודש. האי נחשב לאי קרנבלים ידוע, ולכן מומלץ לוודא כי מתקיימת חגיגה כלשהי בתאריכים שבהם אתם מתכננים להגיע. אחד האירועים המוכרים ביותר הוא קרנבל סנטה קרוז, שנערך בכל שנה בין אמצע פברואר לתחילת מרץ (שבוע לפני 'יום רביעי של האפר' המצוין על ידי הנוצרים).