נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לטורונטו

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לטורונטו - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

טורונטו ב TopFly

הקנדים מתגאים בה, האמריקאים מציצים בה מעבר לגבול בשמץ של קנאה, והתושבים שלה פשוט נהנים. טורונטו היא אחת הערים השקטות, הנעימות והיפות ביותר שיכולה להציע לכם אמריקה הצפונית, אז אם בא לכם לצאת משגרת הטיולים ולבחור ביעד פחות שגרתי אבל מהנה בצורה בלתי רגילה, חפשו טיסות לטורונטו. זה הולך להיות טיול שכל כולו כיף אחד גדול.

טיסות ישירות

חברת אל על הישראלית היא היחידה שמציעה לתיירים הישראליים טיסות סדירות וישירות לעיר שבדרום קנדה.

טיסות עם עצירת ביניים

תוכלו למצוא בכל יום לא מעט טיסות לטורונטו עם עצירת ביניים - ביניהן כאלו שכוללות עצירה באירופה, וביניהן כאלו שעוצרות בארה"ב. Air France, Brussels Airlines ו-Austrian Airlines יציעו ברוב המקרים טיסות זולות לטורונטו.

שדות תעופה

נמל התעופה הבינלאומי של טורונטו הוא נמל התעופה טורונטו פירסון, שנמצא מעט יותר מ-20 ק"מ צפונית לעיר. זהו שדה התעופה הגדול ביותר בפרובינציית אונטריו, שטורונטו היא עיר הבירה שלה.

הזמן הטוב ביותר לטוס לטורונטו

טורונטו 'יושבת' באזור יציב יחסית מבחינת מזג האוויר, ללא הפתעות מיוחדות. מצד אחד, היא מציעה חורף קר ומושלג (לעתים, אך לא תמיד, חוצות הטמפרטורות במהלכו את רף 20 המעלות מתחת לאפס), ומצד שני קיץ חם ולח למדי. נציין כי טורונטו ערוכה היטב לימים הקרים, ונחשבת מקום שכדאי לטייל בו גם כאשר יורד שלג. גם עונות המעבר נחשבות נוחות מאוד לטיול, כך שלמעשה זוהי עיר שתוכלו להפיק ממנה את המיטב כמעט בכל יום בשנה.