נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לזלצבורג

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לזלצבורג - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

זלצבורג ב TopFly

העיר זלצבורג אולי מוכרת לרבים מהישראלים בשמה, אך מעטים יודעים עד כמה היא יפה: מדובר באחת הערים המתוירות ביותר באוסטריה, וזאת למרות שהיא נחשבת קטנה יחסית. ומדוע? משום נופי האלפים הנפלאים הנשקפים מכל נקודה בה, משום הערב-רב הממלא את רחובותיה ומשום היופי המאפיין אותה. אם אתם רוצים לעלות על טיסות לזלצבורג, אתם כנראה יודעים משהו שרבים לא יודעים: שזוהי אחת הערים המומלצות ביותר לטייל בהן.

טיסות ישירות

נכון להיום לא מתקיימות טיסות ישירות בין נמל התעופה בן גוריון לבין העיר זלצבורג.

טיסות עם עצירת ביניים

כמה וכמה חברות תעופה מציעות טיסות לזלצבורג עם עצירת ביניים. מביניהן, אלו שמציעות לרוב טיסות זולות לזלצבורג הן Lufthansa, Austrian Airlines ו-Turkish Airlines.

שדות תעופה

נמל התעופה זלצבורג הואנמל התעופה המרכזי של העיר, והוא השני בגודלו באוסטריה. למרות זאת, הוא קרוב מאוד לעיר: המרחק ממנו למרכז זלצבורג הוא קצת יותר משלושה קילומטרים. אגב, שדה התעופה הזה נחשב לנקודת מוצא נהדרת גם לאתרי הסקי האוסטריים המובילים.

הזמן הטוב ביותר לטוס לזלצבורג

מזג האוויר בזלצבורג ממוזג ואף צונן, אך לא קר בצורה קיצונית. בחורף הטמפרטורות יורדות אך מעט מתחת לאפס (לרוב סביב מינוס חמש מעלות), ובקיץ הן מטפסות עד לשיא של 25 מעלות לכל היותר. חודשי האביב נחשבים גם הם נעימים למדי, אך יש לזכור כי זלצבורג נמצאת באזור גשום למדי, כך שבכל חודש יורד גשם ב-13 ימים לפחות, בממוצע.