נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לונציה

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לונציה - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

ונציה ב TopFly

מעטים האנשים שלא מכירים את ונציה, העיר האיטלקית השקועה בתוך המים. מעטים האנשים שלא ביקרו בה, שטו בגונדולות ונהנו מהאווירה המיוחדת שהיא מציעה. אם גם אתם מחפשים טיסות לונציה, דעו שאתם לא היחידים: מיליוני תיירים פוקדים את העיר בכל שנה, ונהנים מחוויה יוצאת דופן.

טיסות ישירות

נכון להיום לא מתקיימות טיסות סדירות וישירות לוונציה, וגם לא טיסות שכר (צ'רטר).

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות, אולי כפיצוי על היעדר טיסות ישירות, מציעות טיסות לונציה עם עצירת ביניים בתחנות שונות ברחבי אירופה. Turkish Airlines, Ukraine International ו-Alitalia מציעות בדרך כלל טיסות זולות לונציה הכוללות עצירת ביניים.

שדות תעופה

שדה התעופה הבינלאומי שמשרת את הבאים לוונציה הוא נמל התעופה ונציה-טסרה מרקו פולו. הוא נמצא רק שמונה קילומטרים מצפון לעיר ולכן ההגעה ממנו לוונציה תהיה קצרה ומהירה מאוד בדרך כלל.

הזמן הטוב ביותר לטוס לוונציה

ונציה היא עיר מיוחדת גם מבחינת מזג האוויר שבה. היא אמנם נחשבת נוחה יותר לטיול מרומא, למשל, שבפנים הארץ, אך בקיץ הלחות בה גבוהה מאוד בשל הסביבה ה'רטובה' שבה היא נמצאת. יש לקחת בחשבון, נוסף על כך, שהגשם יכול לרדת כמעט בכל יום בשנה, וכי טיול אורבאני בוונציה הוא בדרך כלל טיול באוויר הפתוח, תחת כיפת השמיים. לכן, הסתיו והקיץ יהיו המתאימים ביותר לטיול בעיר. עם זאת, אירועי חג המולד והשנה חדשה נחשבים גם הם כימים נהדרים לביקור לוונציה.