נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות להמבורג

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות להמבורג - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

המבורג ב TopFly

היא אולי פחות מוכרת ושגורה בפיהם של הישראלים, אך המבורג היא אחת הערים המתוירות ביותר בגרמניה, והשנייה בגודלה במדינה. אולי זו האווירה הקסומה, אולי האוכל הטוב ואולי רשת התעלות ש'שמה בכיס הקטן' גם את זו של אמסטרדם וגם את זו של ונציה, אך מה שבטוח הוא שכל מי שעולה על טיסות להמבורג מרוויח - ובגדול.

טיסות ישירות

לא מתקיימות, נכון להיום, טיסות ישירות וסדירות בין נמל התעופה בן גוריון לבין המבורג. עם זאת, חברת התעופה Germania מציעה טיסות שכר (צ'רטר) ישירות אל העיר.

טיסות עם עצירת ביניים

חברות רבות מציעות טיסות להמבורג עם עצירת ביניים, ואלו שמציעות טיסות זולות להמבורג בדרך זו, ברוב הפעמים, הן Austrian Airlines, Lufthansa, Brussels Airlines ו-Pegasus Airlines.

שדות תעופה

שדה התעופה של העיר נקרא שדה התעופה המבורג פולסביטל, הוא נמצא 12 ק"מ ממרכז העיר. השדה ממוקם במקום החמישי בגרמניה מבחינת היקף התנועה בו בכל שנה.

הזמן הטוב ביותר לטוס להמבורג

המבורג נמצאת בצפונה של גרמניה, מה שמבטיח למבקר בה מזג אוויר ממוזג לאורך כל העונה, עם כמויות גדולות של גשם: בכל חודשי השנה יורדים גשמים בהמבורג, ובחודש מרץ, שנחשב ל'יבש' ביותר, יורד גשם ב-13 ימים בממוצע. החורף בהמבורג עשוי להיות קר מאוד והטמפרטורות בו יורדות לא פעם אל מתחת לאפס. הקיץ נעים במיוחד, וטמפרטורות המקסימום בו עולות רק במעט מעל לרף 20 המעלות.