נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות זולות להודו

טיסות לבומבי שגולשים הזמינו באתר ב 36 שעות האחרונות:

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

הודו ב TopFly

הטיסות למזרח מעולם לא היו זולות ועם עליית מחירי הדלק עלו מחירן אף יותר כאשר חברות התעופה מגלגלות את עליית המחיר אל הצרכן. היתרון של טיסה ישירה הוא כמובן בהיותה ישירה ללא חניית ביניים בארץ אחרת אשר בעקבותיה מתארך זמן ההגעה ליעד החופשה. מצד שני החיסרון הוא במחיר- שהוא גובה למדי ועומד על כ-1,000$ ומעלה.

ניתן למצוא טיסות להודו או טיסות זולות למזרח דרך מספר חברות תעופה זרות הפועלות בישראל וביניהן רויאל ג'ורדניאן, טורקיש אירליינס, ואוזבקיסטן אירוויס. היתרון הוא כמובן בעלות הטיסה שיכולה להגיע עד כמעט חצי מכרטיס טיסה ישיר להודו דרך חברת הטיסה הלאומית אל על. החיסרון הוא בכך שהטיסה אינה ישירה וישנה עצירה בעיר הבירה של חברת התעופה בה בחרתם. זמן ההמתנה יכול להיות ארוך מאוד ואף להגיע ל-8 שעות כך שאם זמנכם קצר יש לקחת עובדה זו בחשבון.

טיסות להודו דרך ירדן עם ג'ורדאניאן

אחת האופציות הפופולריות היא טיסה למזרח עם חברת התעופה הירדנית רויאל ג'ורדאניאן הכוללת טיסה לעמאן, המתנה בשדה התעופה וטיסת המשך ליעד החופשה שלכם – בנגקוק, ניו דלהי או כל יעד אטרקטיבי אחר במזרח. זמן הטיסה מעמאן ליעדים במזרח עומד על כ-8 שעות. מטיילים רבים נכוו משירותיה של חברת תעופה ירדנית בשם פליי איסט כשנאלצו לשלם בשדה התעופה סכומים נוספים שלא יודעו עליהם מראש או שלא נכללו ברשימת הנוסעים לעלייה למטוס.

אם אתם עצמאיים יש דרך נוספת למציאת טיסה זולה להודו אם מגיעים לעמאן באופן עצמאי עם מונית או אוטובוס ועולים משם על טיסה ישירה להודו או ליעד אחר במזרח. באופן זה ניתן לחסוך יותר בעלות הטיסה ולהגיע אף לסכומים של כ-500$. ניתן לברר ישירות על אפשרות זו במשרדיה של חברת התעופה הירדנית בישראל.

טיסות להודו עם אוזבקיסטן אירווייס

אפשרות נוספת לטיסה זולה להודו דרך טשקנט עם חברת התעופה של אוזבקיסטן. אם זמנכם אינו יקר ותוכלו לעמוד בשעות המתנה ממושכות תוכלו ליהנות ממטוסים חדישים, להתרווח על מושבים נוחים וליהנות משירות אדיב במטוסי החברה. הטיסה לטשקנט אורכת כארבע שעות ומשם למזרח עוד כ- 4 עד 5 שעות. יש לקחת מראש זמן המתנה ממושך בין הטיסות שיכול להגיע אף ל-7 שעות. ניתן בתשלום מראש של 15$ לשהות בחדר ה- V.I.P בשדה התעופה, דבר שיכול להקל על ההמתנה.

טיסות להודו עם טורקיש איירליינס

חברת הטיסה התורכית טורקיש איירליינס תביא אתכם ליעדכם במזרח עם עצירה של מספר שעות טובות באיסטנבול. זמן הטיסה נטו ללא חישוב שעות ההמתנה בשדה התעופה עומד על 8 שעות – שעתיים לאיסטנבול ועוד כ-שש שעות נוספות לבנגקוק. תנאי הטיסה נחשבים סבירים.

טיסות להודו עם אל על

דווקא לבוחרים בטיסה להודו עם חברת התעופה הלאומית אל על מצפה חוויית טיסה לא מרנינה במטוסי החברה שהם צפופים ולא נוחים, ישיבה בשלשות ולא בזוגות ולעתים אף טסים במטוסים בדגמים ישנים יותר שאינם מצטיינים בנוחות יתרה. אורך הטיסה עומד על כ- 10.5 שעות אך לפחות אין צורך להמתין במשך שעות בשדה תעופה זר ומגיעים ישירות ליעד החופשה.

מתי כדאי לטוס להודו?

הודו היא מדינה של ניגודים ובשל גודלה הרב מזג האוויר שונה מאזור לאזור. באופן כללי מומלץ לטוס להודו בחודשים אוקטובר עד מרץ שבהם שורר מזג אוויר נעים ברוב חלקי הודו. החודשים המומלצים לטיול עצמאי , משתנים מאזור לאזור ותלויים בגובה ולסוג הטיול שמבקשים לעשות. אוהבי הסקי יכולים להגיע למדינה בעונת הסקי הנמשכת מינואר-מרץ.