נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות להאנוי

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות להאנוי - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

האנוי ב TopFly

אם יש מקום שנחשב גם היום למעט נסתר ומסקרן, אי שם במזרח רחוק המתויר והמבוקש, הרי שהוא נמצא בצפונה של וייטנאם: בית המדינה, האנוי, שנחשבת בעיני רבים שכבר זכו לבקר בה, כאחת הערים המעניינות ביותר שיכול להציע האזור. אז אם גם אתם מחפשים טיול מקורי במזרח, טיסות להאנוי יביאו אתכם לאחד המקומות המדהימים, ללא ספק.

טיסות ישירות

לא מתקיימות טיסות ישירות, סדירות ולא סדירות, בין ישראל לווייטנאם - בין היתר בשל הביקוש הנמוך לטיסות למדינה, ככל הנראה.

טיסות עם עצירת ביניים

גם טיסות עם עצירת ביניים לא מוצעות במבחר גדול מדי, אולי בשל המרחק הגדול. אל על, לצד חברות אסייתיות כמו Korean Air ו-Thai Airways הן אלו שמציעות לרוב טיסות להאנוי עם עצירת ביניים, ובדרך כלל אל על תציע טיסות זולות להאנוי בשירות זה.

שדות תעופה

שדה התעופה הסמוך להאנוי נחשב קטן ומיושן, בעיקר משום ששדה התעופה הגדול ביותר במדינה נמצא דווקא בדרומה של וייטנאם, סמוך להו צ'י מין סיטי. עם זאת, משדות התעופה המרכזיים באזור אפשר למצוא לא מעט טיסות להאנוי.

הזמן הטוב ביותר לטוס להאנוי

ראשית, רבים בוחרים להגיע לווייטנאם במהלך ינואר או פברואר, אז נערך פסטיבל הטט במדינה - פסטיבל מסקרן מאוד, אך יש לקחת בחשבון שסביבו יהיו המלונות בתפוסה מלאה. בצפון המדינה, היכן ששוכנת האנוי, העונה החמה והנוחה ביותר לטיולים מתחילה במאי ומסתיימת באוקטובר. התקופה שבין יולי לנובמבר נחשבת למתאימה פחות לטיולים, משוםש זו עונת הטייפונים.