נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

יעדים פופולרייםטיסות זולות לדרום אמריקה

טיסות לדרום אמריקה מת"א עוברות לרוב דרך אירופה או ארה"ב, כאשר לברזיל ניתן לטוס מת"א גם בטיסות ישירות ללא עצירת ביניים (טיסות ישירות לרב יהיו יקרות יותר). הבוחרים לטוס דרך אירופה לרב יעשו זאת עם חברות Iberia Airlines הספרדית דרך מדריד, חברת Alitalia האיטלקית דרך רומא, או עם Swiss דרך ציריך. טיסות לדרום אמריקה דרך ארה"ב תתבצענה עם חברות אל על, Continental ו Delta דרך שדות תעופה שונים ברחבי ארה"ב.

מחירי כרטיסי הטיסה נעים בין 1350$ לזולים ביותר ויכולים להאמיר למעל 2000$. על מנת להוזיל ככל שניתן את עלות הטיסות ליבשת, הקפידו על מספר דברים :

  • ככל שתזמינו את הכרטיס מראש כך תוכלו לזכות במושבים הזולים יותר לאותה טיסה. חברות התעופה אינן מוכרות את כל כרטיסי הטיסה באותו מחיר וכרטיסים שנמכרים ראשונים, מתומחרים מלכתחילה במחיר נמוך יותר משאר הכרטיסים.
  • טיסות עם עצירת ביניים דרך אירופה או ארה"ב, זולות משמעותית ביחס לטיסה ישירה ליבשת.
  • הקפידו לבצע חיפוש גמיש (חיפוש בטווח של שלושה ימים מתאריכי היציאה והחזרה שהגדרתם במנוע חיפוש הטיסות) במערכת ההזמנות של האתר, שימוש בפונקציה זו תאפשר לכם לצפות בכל הטיסות היוצאות / חוזרות בתאריכים סמוכים לתאריך המבוקש. גמישות של שלושה ימים בתאריכים תאפשר לכם לרוב למצוא טיסות נוספות שחלקן לרוב יהיו גם זולות יותר.

מתי לטוס?

מאחר ומדובר ביבשת ענקית לא יהיה זה נכון להצביע על תקופה מסוימת בשנה כטובה ביותר לטיול בדרום אמריקה. אם גם אתם תרמילאים כרוב הישראלים הטסים לחלק זה של היבשת ומתכוונים לטייל על פני תקופה של חצי שנה עד שנה, מומלץ ללכת לפי קו המנחה הבא : אם תחילת הטיול באוגוסט (או בחודשים הסמוכים) יהיה זה נכון מבחינת מזג האוויר לטוס לאקוודור או פרו ואז להמשיך לבוליביה, ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, וקולומביה. אם בחרתם להתחיל את הטיול באזור דצמבר, מומלץ לטוס קודם לארגנטינה או צ'ילה ואז לעלות לברזיל, בוליביה, פרו, אקוודור וקולומביה.

ויזה לדרום אמריקה

לרוב מדינות היבשת לא תידרשו להכנת אשרת כניסה מראש, אישור הכניסה והשהייה בכל אחת מהמדינות מתבצע בשדה התעופה ותוקפו ינוע בין חודש לשלושה חודשים. לביקור בוונצואלה כן תידרשו לוויזה, אך מסיבות אחרות (מדינה יקרה ודיי מסוכנת עבור ישראלים) מדובר ביעד לא מבוקש בקרב המטיילים הישראלים.