נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לדוברובניק

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לדוברובניק - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

דוברובניק ב TopFly

דוברובניק היא מאותן ערים שאינן משמשות כערי בירה של מדינתן, אך בהחלט מהוות כרטיס ביקור יפה ומרשים עבורה. זוהי עיר נמל יפהפייה ומהנה, שתוכלו למצוא בה הרבה מאו מה לעשות, לאורך כל השנה. אם תעלו על טיסות לדוברובניק תגיעו לאחת מערי הנמל המהנות ביותר שיכולה להציע לכם אירופה.

טיסות ישירות

אין טיסות ישירות וסדירות, נכון להיום, בין נמל התעופה בן גוריון לדוברובניק. גם טיסות שכר קבועות לא טסות בקו זה.

טיסות עם עצירת ביניים

כמה וכמה חברות, אירופיות בעיקר, מציעות טיסות לדוברובניק עם עצירת ביניים. החברות אשר בדרך כלל מציעות טיסות זולות לדוברובניק בדרך זו הן Turkish Airlines, Lufthansa ו-Croatia Airlines.

שדות תעופה

שדה התעופה דוברובניק, אשר נקרא גם שדה התעופה סיליפי, נמצא 21 ק"מ מהעיר וההגעה ממנו לדוברובניק אפשרית בשלל דרכים - אוטובוסים, שאטלים ומוניות.

הזמן הטוב ביותר לטוס לדוברובניק

ככלל, דוברובניק מסבירה פנים לתייר לאורך כל השנה. הקיץ בעיר נעים, וטמפרטורות המקסימום במהלכו לא עוברות בדרך כלל את רף 30 המעלות; החורף לא קר מדי, ובפעמים מעטות הטמפרטורות ירדו מתחת לחמש מעלות. העיר נהנית מכמויות גשם רבות יחסית, אך בחודשי הקיץ מדובר רק על שלושה עד שישה ימי גשם בממוצע בחודש. מי שמחפש אירוע מעניין שמצדיק לבדו טיסה לדוברובניק, הרי שהוא ימצא אותו בדמות אירועי חג המולד שנחשבים מהנים וצבעוניים מאוד.