נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לדבלין

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לדבלין - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

דבלין ב TopFly

היא ירוקה, היא קרירה, היא יפהפייה - והיא אוהבת לחגוג ולשתות אלכוהול. זוהי אירלנד, ובירתה דבלין מייצגת אותה נאמנה, עם אווירה נהדרת, בתים עתיקים ויפים ואינספור פאבים שכל אחד מהם עונה להגדרה 'פאב אירי אמיתי'. אז אם אתם חולמים על חופשה גדושת אלכוהול ומלאה בצחוק ובחיוכים, באזור קר ומיוחד, עלו על טיסות לדבלין ותגלו עולם מיוחד במינו.

טיסות ישירות

לא מתקיימות טיסות ישירות וסדירות בין נמל התעופה בן גוריון לבין העיר דבלין.

טיסות עם עצירת ביניים

מי שמחפש טיסות לדבלין עם עצירת ביניים ימצא הרבה כאלו - אולי משום שזו הדרך היחידה להגיע לבירת אירלנד מישראל, נכון להיום. החברות שמציעות טיסות זולות לדבלין בדרך זו הן בדרך כלל Turkish Airlines, Swiss, Lufthansa ו-Air France.

שדות תעופה

שדה התעופה של דבלין נמצא במרחק 12 ק"מ מהעיר, והוא אחד הוותיקים באירופה: הוא נבנה כבר בשנת 1940, ומאז ממשיכה הממשלה המקומית להרחיבו ולשדרגו אחת לתקופה.

הזמן הטוב ביותר לטוס לדבלין

אמנם דבלין נמצאת באירלנד הצפונית והקרה, אך החורף בעיר אינו מהקשים באירופה, בין היתר משום קרבתה לים (דבלין היא עיר נמל במזרח מדינה). ימי השלג בחורף נדירים יחסית, והטמפרטורות אינן יורדות בדרך כלל אל מתחת לאפס. בקיץ הטמפרטורות נעות סביב רף ה-25 מעלות, אך שימו לב: גם בעונה החמה יורדים גשמים בדבלין. למעשה, יורד גשם בעיר כמעט 300 ימים בשנה בממוצע. עובדה חשובה נוספת: לאורך הקיץ הימים בדבלין, ובאירלנד כולה, ארוכים מאוד והשמש שוקעת רק סביב חצות.