נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לג'נבה

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לג'נבה - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

ג'נבה ב TopFly

"תל אביב תהיה ג'נבה", אומר השיר - ומסביר בדיוק כיצד העיר השוויצרית הזו נראית מבחוץ: מקום של שלווה, מוקד של עניין עולמי, מרכז שכל אנשי הגלובוס רוצים להגיע אליו. אז אם עוד לא הייתם שם, חפשו כבר עכשיו טיסות לג'נבה והגיעו לעיר שיש בה הכול מהכול, כזו שתספק לכם חוויית נופש מעולה, בקלאסה ובניחוח שוויצריים אמיתיים.

טיסות ישירות

חברת אל על הישראלית היא היחידה שמפעילה נכון להיום טיסות ישירות וסדירות לג'נבה מנמל התעופה בן גוריון. חברת הלואו קוסט הידועה איזי ג'ט מפעילה גם היא טיסות ישירות לעיר.

טיסות עם עצירת ביניים

לא מעט חברות מפעילות טיסות לג'נבה עם עצירת ביניים. החברות משוויץ וסביבתה יהיו בדרך כלל גם אלו שיציעו טיסות זולות לג'נבה בדרך זו, ובכללן סוויס, Brussels Airlines, Austrian Airlines ולופטהאנזה.

שדות תעופה

נמל התעופה קוונטרן הוא נמל התעופה הבינלאומי המשרת את העיר ג'נבה. הוא נמצא חמישה קילומטרים בלבד ממרכז העיר, ונחשב לשני בגודלו בשוויץ.

הזמן הטוב ביותר לטוס לג'נבה

ג'נבה היא עיר שמציעה מזג אוויר נוח למדי: קיץ קריר ונעים, וחורף קר - אך לא קפוא. מעטים הימים שבהם הטמפרטורה יורדת מתחת לאפס מעלות בעיר. יש לזכור כי גשם עשוי לרדת בעיר לאורך כל ימות השנה, גם בקיץ. מעבר לזה, מומלץ מאוד להגיע לג'נבה בזמן חגיגות העצמאות של ארה"ב, ב-4 ביולי: מחוץ לארה"ב, ג'נבה היא כנראה המקום שבו חגיגות העצמאות האמריקאיות הן המרשימות ביותר.