נא לשים לב!

יש לבחור:

  • יעד יציאה
  • יעד הגעה
  • תאריך יציאה
  • תאריך חזרה

טיסות לבאקו

ב Topfly תוכלו להזמין את הטיסות הכי זולות לבאקו - בהזמנה אונליין באתר!

חברת התעופה יעד יציאה חזרה החל מ-

* נא לשים לב כי המחירים המוצגים אותרו ב 36 שעות האחרונות ויתכן כי השתנו!

באקו ב TopFly

אזרבייג'אן הפכה בשנים האחרונות לאחד מאותם יעדים שהתייר הישראלי נמשך אליהם משום הזרות והמסתוריות שלהם, אי שם מאחורי 'מסך הברזל' לשעבר. באקו, בירת המדינה, היא עיר בירה מרתקת אשר נמצאת לחופיו של הים הכספי, בחצי האי אפשרון, מה שהופך אותה לאטרקציה לא קטנה. טיסות לבאקו ממריאות מישראל בתדירות גבוהה, ומציעות למטייל חוויה בלתי רגילה במזרח אירופה המתחדש.

טיסות ישירות

נכון להיום, אין טיסות ישירות בין נמל התעופה בן גוריון לבאקו, בירת אזרבייג'אן.

טיסות עם עצירת ביניים

שפע טיסות לבאקו עם עצירת ביניים ממתינות לתייר הישראלי. טיסות זולות לבאקו בדרך זו יהיו בדרך כלל של החברות Aeroflot, אל על, Azerbaijan Airlines ו-Turkish Airlines.

שדות תעופה

נמל התעופה המשרת את באקו הוא נמל התעופה הבינלאומי באקו-היידר אלייב, שנמצא 20 קילומטרים מהעיר. הוא נחשב לשדה התעופה הגדול ביותר באזרבייג'אן.

הזמן הטוב ביותר לטוס לבאקו

על אף שהיא ממוקמת במזרח אירופה, ובנקודה צפונית ביחס לישראל, באקו לא מציעה מזג אוויר קיצוני כלל. בקיץ הטמפרטורות בעיר יכולות לחצות בקלות את רף 30 המעלות, באביב ובסתיו קריר אך לא יותר מדי, ובחורף קר - אך הטמפרטורות אינן צונחות אל מתחת לאפס. בסוף מאי מתקיים יום הרפובליקה של אזרבייג'אן בכל רחבי המדינה וכמובן בבירה, מה שהופך לאירוע נהדר עבור התיירים, שזוכים גם לחגיגות מהנות ואותנטיות וגם למזג אוויר נעים, לקראת בוא החורף.